8.5 C
İstanbul
14 Ağustos ,Cumartesi, 2021
Ana SayfaDiğerGüncel HaberlerAbdullah Demirhan'ın kardeşine 540 bin dolarlık gasp

Abdullah Demirhan’ın kardeşine 540 bin dolarlık gasp

2014 Yerel seçimlerinde Arnavutköy AKP’den Belediye Başkan Aday Adayı olan Av. Abdullah Demirhan’ın kardeşi H. Ibrahim Demirhan’ın da içerisinde bulunduğu bir araç silahlı kişilerce durdurularak araç içindeki 540 bin dolar para gaspedildi.

KAR MASKELİ 4 KİŞİ GASP ETTi

Av. Abdullah Demirhan’ın kardeşi Halil İbrahim Demirhan’ın aracının önü TEM Otoyolu Esenler Mevkisi’nde kesildi.Araçların içerisinden çıkan otomatik silahlı, kar maskeli şahıslar, neden durdurulduklarını öğrenmek için inen şoför Eken’i ayağından vurup etkisiz hale getirdikten sonra, 540 bin doları alarak kayıplara karıştı. Olay sırasında tek bir kelime bile etmeyen soyguncuların yoldan geçen polisleri görünce kaçtığı öğrenildi. Yaralanan şoför Mehmet Eken hastanede tedavi altına alındı. Araçta bulunan Satış Temsilcisi Halil İbrahim Demirhan, HSYK tarafından açığa alınan Savcı Zekeriya Öz’ü Dubai’de ağırlayan isim olarak haberlere konu olmuştu.

Önceden planlı bir gasp olayı olduğu belirlenen soruşturma kapsamında, gaspçılarla ilgili kamera görüntüleri elde edildi. Olayla ilgili çok yönlü soruşturmaya devam ediliyor.

Av.Abdullah Demirhan:” Hiç düşmanımız yoktur”

Arnavutkoyden.com’un gasp olayı ile ilgili sorularını yanıtlayan Av. Abdullah Demirhan olay ile ilgili olarak şu yorumu yaptı: “Henüz kesin bir şey yok. faillerin en kısa zamanda yakalanmasını bekliyoruz. Bizim ticari anlamda hiç düşmanımız yoktur.Siyasi duruşumuzdan dolayı bazıları rahatsız olmuş olabilir.”

arnavutkoyden.com

 

Selamcılar Grup
- Advertisment -