Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerARMAKOMŞUDER Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

ARMAKOMŞUDER Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

Arnavutköy Mahalle ve Komşuluk Kültürünü Yaşatma ve Geliştirme Derneği (ARMAKOMŞUDER) üyeleri Arnavutköy Erkek Öğrenci Yurdunda sabah kahvaltısında buluştu.

Kahvaltıya Arnavutköy Kaymakamı Hürrem Aksoy, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Arnavutköy Polis Okulu Müdürü Ahmet Karagöz, İş Adamı Ekrem Güler, daire amirleri ve ARMAKOMŞUDER yöneticileri katıldı.

Toplantı Kuran Ziyafetiyle Başladı
Kısa bir konuşma yaparak katılımlarından dolayı misafirlerine teşekkür eden Arnavutköy Kurs ve Talebeleri Başkanı ve ARMAKOMŞUDER Yönetim Kurulu Üyesi Zekeriya Yıldız, “Bugün burada sizleri ağırlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi. Daha sonra Hafız Abdurrahman Bozan Kuran-ı Kerim okuyarak katılımcılara Kuran ziyafeti verdi.

“ARMAKOMŞUDER Her Gecen Gün Amacına Ulaşıyor”
Programda bir konuşma yapan Arnavutköy Kaymakamı Hürrem Aksoy, “ARMAKOMŞUDER’in her geçen gün amacına ulaşacak çerçevede devam ettiğini görüyorum onun için emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Her Cuma kurum amirleriyle bir araya geliyorduk. 2012 komşu yılı olduğu için aynı zamanda derneğimizin yönetim kurulu ve burada bulunan diğer arkadaşların katılımıyla daha geniş katılım sağladık. Bu toplantılarımızda birbirlerimizi daha yakından tanıma imkanı buluyoruz. Umuyorum ki bu ve benzeri yapacağımız organizasyonlarla burada yaşayan vatandaşlarımızla hepimiz el birliğiyle hayatımıza daha fazla bir şeyler katıp aramızdaki sevgi saygı bağlarını geliştirip daha huzurlu ve mutlu bir toplum olacağız diye umut ediyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -