Ana SayfaDiğerArnavutköyden Manşet HaberlerArnavutköy 3. Kültür ve Sanat Festivali

Arnavutköy 3. Kültür ve Sanat Festivali

Arnavutköy’de Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Kültür Sanat Festivali’nin üçüncüsü 08 Haziran’da yapılacak olan Hakan Altun konseri ile başlıyor.

08-28 Haziran tarihlerinde 3. Uluslararası Kültür Sanat Festivali’ne ev sahipliği yapacak olan Arnavutköy Belediyesi, ilçe genellinde tüm hazırlıklarına devam ediyor. Her yıl yaz aylarında düzenlenen, kültürel ve sanatsal etkinliklere sahne olan festivallerde bu yılda dernek geceleri başrol oynuyor. İlçe genelinde 16 derneğin katılım göstereceği festivalde gece yapılacak etkinliklerin yanı sıra kurulacak standlarda her yörenin kendine özgü kültürü tanıtılacak.

 

Toplu Nikah Ve Toplu Sünnet de yapılacak

 

Arnavutköy 3. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali Kapsamında, tüm ilk ve orta dereceli okullardaki öğrenciler, eğitim ve öğretim yılının yorgunluğunu karne festivali ile üzerinden atarken, Toplu Nikâh Şöleni ile birçok çift dünya evine girmenin heyecanını yaşayacak. Yine festival kapsamında ayrıca Toplu Sünnet Şöleni de düzenlenecek.

 

08-28 Haziran tarihlerinde 21 gün sürecek festivalde, Arnavutköy’deki derneklerin de birer gece ile katılacakları programlarda Arnavutköy Belediyesi’nin gözde markası ARGEM’de yer alacak. Arnavutköy Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde (Kozlar) düzenlenecek etkinlikler kapsamında Hakan Altun, Çoşkun Sabah Ferhat Göçer, Gece Yolcuları ve Davut Güloğlu gibi sanatçıların yanı sıra yerli sanatçılar, müzik ve dans grupları da festivale renk katacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -