Ana SayfaDiğerArnavutköyden Manşet HaberlerArnavutköy Belediyesi Önünde İmarlara Tepki Yürüyüşü

Arnavutköy Belediyesi Önünde İmarlara Tepki Yürüyüşü

arnavutkoy-belediyesi-gosteriOcak ayında askıya çıkan 1/5000’lik imar planları Arnavutköy’de arsa sahibi olanları büyük sıkıntı içerisinde bıraktı.Verilmiş hakların alınamayacağını söyleyen vatandaşlar bu sabah saatlerinde Arnavutköy Belediyesi önüne yürüdüler.

Polisin yoğun güvenlik önlemleri aldığı Arnavutköy Belediyesi önünde ,çevik kuvvet etten duvar örerken Belediye önüne gelen yaklaşık 150 kadar vatandaş haklarının geri verilmesini ve imar planlarının yeniden gözden geçirilmesini talep ettiklerini konuşmalarında belirttiler.

Belediye önünde biriken halk Belediye başkanı A.Haşim BALTACı için  “İstifa!” çağrısı yaparken aynı zamanda bir yetkilinin de çıkıp konuyla ilgili bir açıklama yapmasını bekledikten sonra olaysız şekilde dağıldılar.

arnavutkoy-belediyesi-gosteri

Haber:www.arnavutkoyden.com

1 Yorum

  1. Halkın davasını ve sıkıntısını görecek başkan istiyoruz halkın yanında olmasını bekliyoruz bölgede 18000 küçük parsel olduğunu bu planı yapanlar bilmiyorsa o kolttukları derhal boşaltmalıdır.Halkı cahil birşey bilmez sanmasınlar herkes herşeyin farkındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -