Ana SayfaDiğerGüncel HaberlerArnavutköy Cemevi Başkanı'ndan CHP'li Belediyelere Eleştiri

Arnavutköy Cemevi Başkanı’ndan CHP’li Belediyelere Eleştiri

arnavutkoycemevi-baskaniSanayici ve işçilerin sorunlarının paylaşılması amacıyla yapılan  toplantının başında Arnavutköy Cemevi Başkanı Yüksel Yalçın, CHP’li Belediyelere tepki gösterdi.


Yalçın, konuşmasında 3. Ordu Komutanı Orgeneral Saldıray Berk’in Alevi köylerine gitmesi nedeniyle Ergenekon’da yargılandığını söyleyerek, ” Arnavutköy Cemevi Başkanı olarak ben Adalar hariç bütün belediye başkanlarımı aradım. Bize Cem Kara başkanımız randevu verdi gittik görüştük. Cemevilerine sıcak baksın belediyelerimiz. O yapmış olduğunuz yardımlarınız yol, su, elektrik olarak geri döner. Sandıklarınızı ancak böyle korursunuz. Bizlerle görüşmek için lütfen randevu verin. Bu konuda istişare edelim ” dedi.

Yalçın, Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve Gürsel Tekin’î aradığını ancak geri dönülmediğini belirtti. Yalçın’a, CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin ise, “Sanayi ile ilgili sorunlarınızı aktarın yoksa başka soru almayacağım” diye konuştu

Toplantıya CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Trabzon Milletvekili Akif Hamza Çebi, CHP Tekirdağ Milletvekili ve eski Hazine Müsteşarı Faik Öztırak ve CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin katıldı.

arnavutkoycemevi-baskani

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -