8.5 C
İstanbul
14 Ağustos ,Cumartesi, 2021
Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy Devlet Hastanesi'nde "Yüzyılın İcadı" da Var

Arnavutköy Devlet Hastanesi’nde “Yüzyılın İcadı” da Var

Arnavutköy’de tam kapasite olmasa da  Arnavutköy Devlet Hastanesi hizmet vermeye başladıktan sonra vatandaşlar sağlık hizmetlerinde kolaylık yaşamaya başladılar.Bu arada Hastane de ekipman ve personel ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor.Bu kapsamda güvenlik hizmetlerinde kullanılmak üzere hastaneye iki adet Ginder alındığı bildirildi.

Hastane yönetiminin konu ile ilgili olarak verdiği bilgi şu şekilde: “Hastanemiz koridorlarının çok geniş ve uzun olmasından dolayı, güvenlik personelimizin acil bir müdahale gerektiğinde hızlı bir şekilde olay yerinde ulaşabilmeleri için 2 adet ginger alındı.”

Ginger “Yüzyılın İcadı”

Ginger 2001’de yüzyılın icadı olarak duyurulan bir araç. En önemli özelliği kullanıcısının hareketlerine göre yönünü belirlemesi. Freni, gazı, direksiyonu olmayan araç, içindeki yazılım ve donanım sayesinde kullanıcısının dengesindeki en ufak değişikliklere göre hareket ediyor. Ginger’lar kullanıcısının nereye gitmek istediğini anlayıp ona göre hareket ediyor. Kullanıcının ağırlığını gitmek istediği yöne vermesiyle yön değiştiren araç saatte en fazla 20 km hız yapıyor.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu Sisteminde Sorun mu Var?

Okuyucularımızdan gelen kullanıcı yorumları genel anlamda “online randevu sisteminin” bazı eksiklikleri olduğu yönünde.Buna ek olarak kullanıcı kaynaklı bir sorun olan  “hasta kaydı” yapılmadan randevu alınamayacağının bilinmemesi sistemin hatası olarak görülebiliyor.

Ancak özellikle son günlerde randevu almakta sıkıntı yaşayan vatandaşlar durumun düzeltilmesini beklemekten başka da bir şey yapamıyor.

Konu ile ilgili bazı okuyucularımızın yorumları şu şekilde :

İrfan diyor ki:

bu randevu sistemi gerçekten koskoca bir hasteneyi sağlık ocağından farksız bir duruma düşürdü ben muayene olmaya gittim randevu al dediler şimdide randevu alamıyorum eyer muayene olamayacak sam bu kadar büyük hastaneye ne gerek vardı .. bu problemin en kısa sürede düzeltilmesi gerekli bence

umut diyor ki:

randevu bir kere aldım daha almıyor neden oldugunu bilen varmı.Yoksa sistemde bir sorunmu var

Ayla diyor ki:

evet bende girdim ama randevuyu bi türlü tamamlayamadım bölgeden sonrası gelmiyor ! ne yapa biliriz acaba ?

18 YORUMLAR

Selamcılar Grup
- Advertisment -