Arnavutköy merkezde trafik kazası ucuz atlatıldı

Arnavutköy merkezde trafik kazası ucuz atlatıldı

Arnavutköy Merkez Mahallesi, Nenehatun Caddesi üzerinde, eski belediye binası önünde meydana gelen trafik kazasında posta taşıma aracının çarptığı bir otomobil park halindeki araçlara çarparak ancak durabildi. Haber: http://www.arnavutkoyden.com/arnavutkoy-merkezde-trafik-kazasi-ucuz-atlatildi/

Arnavutköy paylaştı: 28 Ağustos 2018 Salı

Arnavutköy Merkez Mahallesi, Nenehatun Caddesi üzerinde, eski belediye binası önünde meydana gelen trafik kazasında posta taşıma aracının çarptığı bir otomobil park halindeki araçlara çarparak ancak durabildi.

Saat 16:30 civarında meydana gelen kaza, yolda süratli gittiği iddia edilen posta aracının yol ağzında seyir halindeki bir otomobile çarpması ile meydana geldi. Kaldırıma çıkarak, katlı otopark üzerinde bulunan yeni parkın yürüyüş yoluna kadar ilerleyen posta aracı ancak durabildi.

Aracın, şans eseri parkta kimseye çarpmadan durabilmesi ise olası bir felaketin önüne geçti. Posta aracının çarptığı otomobilde bulunan 2 kişi de yara almadan kurtuldu. Park halinde bulunan iki araç daha kaza nedeni ile hasar gördü.

Büyük hasar alan araçlar çekici ile olay yerinden kaldırıldı.

arnavutkoyden.com/Engin Akpınar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen adınızı yazın