Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy Muhtarları Belediye Başkanı Haşim Baltacı İle Yemekte

Arnavutköy Muhtarları Belediye Başkanı Haşim Baltacı İle Yemekte

Haşim Baltacı Muhtarlarla Yemekte
Haşim Baltacı Muhtarlarla Yemekte

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, yeni kurulan Arnavutköy İlçesinin Mahalle ve Köy Muhtarlarıyla Kuzu Sofrası Restaurantda düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

İstanbul’un gerek yüzölçümü bakımından gerekse gösterdiği gelişim  potansiyeli açısından gözde ilçelerinden biri haline gelmeye başlayan Arnavutköy’de kurumlar koordinasyon toplantıları ile bölgedeki sorunları çözmek için bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen kahvaltılı toplantıda Mahalle ve Köy Muhtarlıkları Belediye Başkanı Haşim Baltacı ile bir araya geldi.

Arnavutköy Belediyesi tarafından Kuzu Sofrası Restaurant’da düzenlenen toplantıya katılan Mahalle ve Köy Muhtarları sorunlarını Başkan Baltacı’ya aktarma fırsatı buldu. Muhtarlar genel anlamda ,mahallelerindeki sorunlarını dile getirdiler. Haşim Baltacı ise Ayrım gözetmeksizin bütün mahalle ve köylerin sorunlarını çözmek için gereken alt yapının zaman içerisinde oluşturulup Arnavutköy’ün merkezinden en uzaktaki mahallesine, köyüne kadar ihtiyaç ve sorunların en kısa zamanda çözüleceğini kaydetti.
Arnavutköy muhtarları
Arnavutköy muhtarları

Bu toplantıların halkın yararına devam etmesi ve sorunların hakkaniyet içerisinde çözülmesi niyetiyle umarız hayırlı olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -