Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy POMEM Yeni Mezunlar Verdi

Arnavutköy POMEM Yeni Mezunlar Verdi

Arnavutköy Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM)’nde eğitim gören üniversite mezunu polis adayları, 6 aylık hızlandırılmış eğitimin ardından mezun olarak görev yerlerine dağıldılar.

Altı ay önce Arnavutköy POMEM’e alınan üniversite mezunu 661 polis adayı hızlandırılmış eğitim sürecinden sonra aileleri ve amirleri karşısında yemin ederek yeni görev yerlerine dağıldılar.

arnavutköy

Törene İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Makedonya Emniyet Genel Müdürü Ljupco Todorouski ve Arnavutköy Kaymakamı Hürrem Aksoy ve öğrenci aileleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından POMEM müdürü Ayhan Pamuk açılış konuşmasında yeni polis memurlarının görevlerine hazır olduklarını,altı aylık kısa zaman zarfında takım ruhunu kazanmış,Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı,insan hak ve hürriyetlerine saygılı,hukukun üstünlüğüne inanmış  polisler yetiştirdiklerini söyledi. Bunda ailelerin payının büyük olduğunu belirten Pamuk, polisin yalnız bırakılması ve devamlı eleştirlmesi hususuna da değindi..Teşkilatlarında sözcülük müesseselerinin tekrar gündeme getirilmesini isteyen Pamuk,törene katılanlara teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Yeni Mezunlar
Yeni Mezunlar
Arnavutköy Poemem Mezunları
Arnavutköy Pomem Mezunları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -