Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy toplu sünnet şöleninde Ayna coşturdu

Arnavutköy toplu sünnet şöleninde Ayna coşturdu

Arnavutköy’de bu sene ikincisi düzenlenen “2.Uluslararası Kültür Sanat Festivali” kapsamında toplu sünnet şöleni gerçekleştirildi.

Sünnet çocukları için Taşoluk Yeşil Cami’de yapılan Mevlide, Avrupa’dan Sorumlu Devlet Bakanı Egemen Bağış’ta katıldı.

Gerek ekonomik şartlar gerekse ihmal yüzünden çocuğunu sünnet ettirememiş aileler için belediyelerin düzenlediği toplu sünnetler bir fırsat oluyor. Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen toplu sünnete de 650 müracaat oldu. Sünnet çocukları için Taşoluk Yeşil Cami’de mevlit okutan belediye Cuma Namazı çıkışı da yaklaşık 4 bin kişiye etli pilav baklava ve ayran dağıttı.

Ayna Gurubu ile Unutulmaz Gece

Konser öncesi Karagöz Hacivat ve illüzyon gösterileriyle eğlenen sünnet çocuklarına Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından çeşitli hediyeler verildi. Ayna Gurubu konser alanına gelmesiyle alanda bulunan kalabalığın coşkusu daha da arttı.

Festivali’nde sahneye çıkan Ayna gurubu, eski ve yeni parçalarını sevenleri ile birlikte seslendirdi. Yaklaşık 2 saat süren konser süresince guruba eşlik eden Arnavutköylüler, organizasyondan ve konserden son derece memnun olduklarını belirttiler. Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından çiçek takdim edilen sanatçı, Arnavutköy’e gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gece geç saatlere kadar süren konserin ardından sünnet çocukları ve aileleri evlerine bırakıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -