Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy Yönetim Merkezi Taşoluk'a yapılacak

Arnavutköy Yönetim Merkezi Taşoluk’a yapılacak

Kaymakamlık Binası kiralık binada hizmet veren Arnavutköy’e yönetim birimlerinin bir arada bulunacağı Yönetim Kampüsü yapılacak.

Arnavutköy Belediyesi tarafından Taşoluk Bölgesinde yapımına başlanacak olan yönetim kompleksinin projesi tamamlandı ve ihale aşamasına gelindi. Bu projenin içerisinde; Kaymakamlık, Emniyet, Belediye Hizmet Binası ve Meclis Salonu, Kültürel ve Sosyal Merkez (Kapalı Yüzme Havuzu, Spor Üniteleri,700 kişilik Konferans Salonu ve Gençlik Merkezleri) Nikâh ve Düğün Salonu yer alacak.

Ayrıca yönetim merkezinin gece ve gündüz canlı kalması amacı ile ticari üniteler (ofis, alışveriş merkezleri vb.) kent parkı, açık alan ve meydanlar da halkın hizmetinde olacak. Çevre düzenlemesi ve meydanları ile birlikte 80.000 m² alanı kapsayacak olan kompleksin, ihale aşamasının ardından hemen yapım sürecine gireceği öngörülüyor.

ARNAVUTKÖY YÖNETİM MERKEZİ’NİN HARİTADA YERİ

http://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/B%C3%B6ylesi-Bir-%C4%B0lk-Olacak/6_800.jpghttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/B%C3%B6ylesi-Bir-%C4%B0lk-Olacak/10_800.jpghttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/B%C3%B6ylesi-Bir-%C4%B0lk-Olacak/1_800.jpghttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/B%C3%B6ylesi-Bir-%C4%B0lk-Olacak/12_800.jpghttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/B%C3%B6ylesi-Bir-%C4%B0lk-Olacak/11_800.jpg

 

kaynak:Arnavutkoy Belediyesi

haberleştirme:arnavutkoyden.com

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -