8.5 C
İstanbul
13 Ağustos ,Cuma, 2021
Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy'de 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları

Arnavutköy’de 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları

24 Kasım Öğretmenler Günü Arnavutköy’de çeşitli etkinliklerle kutlandı.Arnavutköy Milli Eğitim Müdürlüğü ve Arnavutköy Belediyesi’nin katkıları ile gerçekleşen programlar ilgiyle takip edildi.

 

ARNAVUTKÖY’DE ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA PROGRAMI

Arnavutköy Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına 24 Kasım 2015 tarihinde saat 9.30’da İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ tarafından çelenk sunulurken ilçe okul müdür ve öğretmenleri de bu esnada hazır bulundu.

Arnavutköy Belediyesi Kültür Merkezinde Öğretmenler Günü kutlama töreni yapıldı. Arnavutköy Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ, mülkü amirler, okul müdürleri ve yemin edecek aday öğretmenler katıldı.

Arnavutköy Belediyesi Haraççı  Argem sergi salonunda Arnavutköy’de görevli öğretmenler tarafından hazırlanan resim, ebru, karikatür gibi eserler 23, 24 ve 25 Kasım 2015 tarihlerinde sergilenmek üzere ziyarete açıldı.

ogretmenler-gunu-arnavutkoy2015BELEDİYE VE MİLLİ EĞİTİM YEMEKTE BULUŞTU

Arnavutköy Belediyesi 24 Kasım 2015 akşamı saat 18.00’da Arnavutköy Çakır Düğün Salonunda eğitim camiasına yemek ikramında bulundu. Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ ile beraber ilçemizde eğitim hizmeti yapan resmi ve özel bütün kurumlar personeli davette hazır bulundu.Yemek programı Argem öğretmenlerinin sahne aldığı müzik konseri ile son buldu.

arnavutkoyden.com

 

 

Selamcılar Grup
- Advertisment -