Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy’de Bakan Fatma Şahin’e “Yılın Kadını Ödülü” Verildi

Arnavutköy’de Bakan Fatma Şahin’e “Yılın Kadını Ödülü” Verildi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, engellilerin sorunlarına işaret ederek, “Esas engellerin zihinlerde ve kalplerde olduğunu, esas engellin engellilerin sorununu bilmemekte olduğunu gördük” dedi.
Şahin, Arnavutköy Belediyesinin “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği”nde yaptığı konuşmada, sosyal belediyeciliğin önemine değinerek, sosyal belediyeciliğin kadının ve ailenin yaşamına dokunduğunu ifade etti. Kadınların sevgi, şefkat, merhamet, fedakarlık, kardeşlik demek olduğunu belirten Şahin, kadınların dağ gibi güçlü olduklarını da söyledi.

Şahin, ülkenin bütün kadınlarının kalkınma hamlesinin önemli bir parçası olduğunu kaydederek, “Daha önce kadın meselesine de kör, sağır, bigane kalındı. Ağaçların budandığı gibi yeteneklerimiz yok edildi” dedi. Çocukların geleceği için çalıştıklarını ifade eden Şahin, “Bugün hem hukuken, hem kalben, hem zihnen çok daha güçlüyüz” diye konuştu. Şahin, ülkenin tüm kaynaklarının sorunların çözümü için kullanıldığını belirterek, “Bugünümüz dünümüzden çok daha iyidir. Yarınlarımız çok daha Umutlu ve mutlu olacak” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -