Arnavutköy’de Deaş operasyonunda 1 kişi gözaltına alındı

Arnavutköy’de Daeş operasyonunda 1 kişi gözaltına alındı

ARNAVUTKÖY'DE DEAŞ OPERASYONU Arnavutköy’de bir adrese İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekipleri tarafından yapılan operasyonda, bir kişi Deaş üyesi olduğu iddiası ile gözaltına alındı. HABER: http://www.arnavutkoyden.com/arnavutkoyde-daes-operasyonunda-kisi-gozaltina-alindi/

Arnavutköy paylaştı: 20 Ocak 2018 Cumartesi

Arnavutköy’de bir adrese İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekipleri  tarafından yapılan operasyonda Daeş üyesi bir kişi gözaltına alındı.

Alınan istihbarat ile İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekipleri, terör örgütü DEAŞ’a yönelik olarak gece saat 00.30 sıralarında birçok ilçede daha önceden belirlenen adreslere eşzamanlı operasyon düzenledi. Bu adresler arasında Arnavutköy’de bir ev de bulunuyordu.

Özel Harekat Polisi’nin yanı sıra çok sayıda sivil polis ekiplerinin katıldığı Arnavutköy’deki operasyona, , zırhlı araçlarla katıldı. Bir kişinin gözaltına baskında, polis ekipleri evin içinde ve çevresinde bir süre arama yaptı. Gözaltına alınan kişi sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen adınızı yazın