Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy'de hafriyat kamyonu bir çocuğu ezdi

Arnavutköy’de hafriyat kamyonu bir çocuğu ezdi

Html code here! Replace this with any non empty text and that's it.

Arnavutköy İlçesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde bu sabah saatlerinde meydana gelen kazada hafriyat kamyonunun altında kalan bir çocuk ağır yaralandı.

Ağır yaralanan ve henüz 15 yaşında olan çocuk yapılan ilk müdahalenin ardından youğun bakıma kaldırıldı.Sürdüğü kamyonun tekerleri arasında talihsiz çocuğu sürükleyen  şoför ise göz altına alındı.

Kazanın ardından olay yeri trafiğe kapatılırken;,vatandaşlar ve ölen çocuğun yakınları hafriyat kamyonları hakkında yetkililerin gerekli önlemi almadıkları için bu kazanın meydana geldiğini belirttiler.

hafriyat-kamyonu-cocuga-capti-arnavutkoy4VATANDAŞLAR YOLU TRAFİĞE KAPATTI

Cadde üzerinde biriken vatandaşlar çöp konteynerlarını yola çektikten sonra kendileri de yolda birikmek sureti ile yolu trafiğe kapattılar.Yetkililerin ısrarlarına rağmen vatandaşlar uzun süre yolu kapatmaya devam etti.

Kamyonun çocuğa çarptığı kaza güvenlik kamerasında

Arnavutköy İlçesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde meydana gelen kazada hafriyat kamyonu bir çocuğa çarpıp sürüklemişti.O anlara ait kamera görüntüleri ortaya çıktı. Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde...

Olay yerine gelen Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürü Aykut Korkmaz kamyonlarla ilgili bu sorunu yakın zamanda çözeceklerini ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkililerine ileteceklerini söyledi.

hafriyat-kamyonu-cocuga-capti-arnavutkoy2hafriyat-kamyonu-cocuga-capti-arnavutkoy3arnavutkoyden.com

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -