Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy'de internet kafecilere seminer verildi

Arnavutköy’de internet kafecilere seminer verildi

Arnavutköy Kaymakamlığı tarafından Arnavutköy’de İnternet Kafe ve internet salonu işleten esnafa yönelik,Örfi Çetinkaya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi‘nde bir seminer düzenlendi.

Bir hafta süren seminere Arnavutköy’de bulunan 40 kafeden 16 tanesi katılım gösterdi.

Bilişim suçları,Güvenli internet kullanımı ve İnternet Toplum Kullanım Sağlayıcılar hakkındaki yönetmelik hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı ve Örfi Çetinkaya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi‘nde yapılan  seminer programını Bilgisayar Öğretmenleri Ersin Şahin ve Oktay Yaman yönettiler.

Arnavutköy’lü internet kafe esnafı kanuni yönetmelik ve kurallara uyma gayreti konusunda taktir alırken,bilmediği hususları da bu seminer ile öğrenme fırsatı buldu.

Seminer bitiminde katılımcılara bir konuşma yapan Örfi Çetinkaya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Ömer Çalışkan “Bu tür seminer ve kursların ücretsiz olarak verildiği ve gerektiği taktirde hertürlü desteğe hazır olduklarını “belirterek katılımcılara teşekkür etti.

Seminere katılan esnafa  katılım belgeleri ise daha sonra verileceği bildirildi.

 

haber:arnavutkoyden.com

http://arnavutkoy.web.tr/wp-content/uploads/arnavutkoy-internet-cafe-semineri-2012-3.jpghttp://arnavutkoy.web.tr/wp-content/uploads/arnavutkoy-internet-cafe-semineri-2012-2.jpg

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -