Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy'de pazarların yeri değişti ortalık karıştı

Arnavutköy’de pazarların yeri değişti ortalık karıştı

Arnavutköy Belediyesi’nin geçtiğimiz günlerde aldığı karar ile Arnavutköy’de Pazar ve Perşembe sokak pazarlarının yerleri değiştirildi.Pazar esnafı ise bu değişiklikten çok rahatsız.

Buna itiraz eden esnaflarla zabıta arasında tartışma çıktığı bildirildi.Olaylara polis de müdahil olurken Arnavutköy Belediye’sinin pazar yerleri ile yaptığı açıklama aşağıda:

 

 

“İlçemizde kurulan Perşembe pazarı 8 Kasım 2012 tarihinden itibaren Şule Sokak, Özel Sokak ve Balkan Sokak üzerine (Özürlüler Parkı Çevresi) kurulacaktır.
Ayrıca Pazar Pazarı 11 Kasım 2012 tarihinden itibaren Dağ Gülü Sokak, Baykan Sokak, Demircan Sokak ve Öz tuna sokak üzerinde kurulacaktır.
Perşembe pazarının kurulacağı sokaklar (Şule Sokak, Özel Sokak ve Balkan Sokak  (Özürlüler Parkı Çevresi)) üzerine araç sahiplerinin Çarşamba akşamları park etmemeleri önemle duyurulur.
Pazar pazarının kurulacağı sokaklar (Dağgülü Sokak, Baykan Sokak, Demircan Sokak ve Öztuna Sokak) üzerine araç sahiplerinin Cumartesi akşamları park etmemeleri önemle duyurulur.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -