Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy'de Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başladı

Arnavutköy’de Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başladı

ogretmenalim1Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe okullarında görevlendirlmek üzere ücretli öğretmen alacağını duyurdu.

Buna göre görevlendirilecek öğretmen adaylarında aranacak kıstaslar şu şekilde:

Görevlendirme Önceliği :

1-Eğitim Fakültesi Mezunu ,

2-Lisans Mezunu,

3-Önceden görev yapmış olmak,

4-Önlisans Mezunu

Görevlendirme sırasında istenecekbelgeler :

1-Sabıka Kaydı

2-Sağlık Raporu

3-Diploma

 

2012-2013 Arnavutköy Ücretli Öğretmen Atama Sonuçları

2012 -2013 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Öğretmen Görevlendirme Planlaması yapılmış olup, görevlendirme planlaması içinde yer alan öğretmenler aşağıdaki excel bağlantısında yayınlanmıştır. Planlaması yapılan öğretmenler Nüfus Cüzdan fotokopisi, Diploma Aslı ve Fotokopisi,Sabıka Kaydı,Sağlık Raporu,İkametgah Belgesi ve 2 Adet vesikalık resim ile planlaması yapılan okula giderek, evrakları eksiksiz teslim etmeleri gerekmektedir.

http://arnavutkoy.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2012_09/11114008_cretliretmengrevlendirmeleriliste120122013yayinlanacaklste.xlsx

2 YORUMLAR

  1. Taşoluk sağlık ocağını pislik götürüyor yerler sanki 1 aydır paspas olmamış gibi kapı girişinden itibaren duvar diplerinde biriken tozlar kapı arkalarında toplanan çöpler kapı arkasına gelişi güzel atılmış temizlik araç ve gereçleri yani sağlık ocağından çok aylardır terkedilmiş bir mekan . buraya sağlıklı giren bir insan hastalıklı çıkmaması mucize olur bu sağlık ocağının temizlik yapan bir görevlisi yokmudur varsa neden yapmaz hadi bunların hiç biri yok burda çalışan doktorlar bu pislikleri görmüyormu görüyorsa neden müdahele etmez burdan ilgili görevli arkadaşlara duyrulur gidip bi görsünler içler acısı durumu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -