Arnavutköy özellikle emlak sektörünün en canlı olduğu bölgelerden birisi.Dolayısı ile bir çok emlak çalışanı ve gayrimenkul danışmanı pörtföyünde bulunan arsa,daire,tarla ve arazileri satmak için ofislerinde müşteri gelmesini bekliyor.

İnternet siteniz sayesinde sadece ofisinizde beklemeyin siz müşteriye gidin.

İlanlarınızı yayınlayacağınız bir web siteniz yoksa muhtemelen bazı ilan sitelerini kullanarak ilanlarınızı yayınlamaya çalışıyorsunuz.Hem yıllık maliyet hem de kurumsal görünüm ve imaj açısından daha iyisini sunuyoruz.

Enbanet Emlak Yazılımı size özel tasarım ve profesyönel alt yapısı ile emlak ilanlarınızın her platformda (bilgisayar,telefon ve tablet) sorunsuz ve ekrana özel çözünürlük ile görüntülenmesini sağlar.

Farklı Dil seçeneklerine otomatik çevirme ile müşteri pörtföyünüze uygun dilleri kullanarak ilan girebilirsiniz.İşin güzel yanı da bunu hiç dil bilmeden yapabilirsiniz.Zira siteniz Türkçe girdiğiniz ilanı istediğiniz dile otomatik olarak çevirecektir.

Akıllı harita özelliği sayesinde girdiğiniz tüm ilanları büyük bir harita üzerinde işaretli olarak gösterebilirsiniz.İlan detayında ise harita altında yer alan ve müşteriniz kendi adresini yazdığında ilan yerine nasıl ulaşacağını haritada gösteren bir sistem kolaylık sağlayacaktır.

Arnavutköy için özelleştirilmiş ilan seçenekleri: Arnavutköy emlakçılarına özel ilan seçenekleri ile ilanlarınızın konumunu ve özelliklerini daha kolay aktarabileceksiniz.(3.havalimanına olan mesafesi,kanal istanbula olan konumu vs.)

Mükemmel SEO ve destek:Emlak isteniz arama motoru dostu olarak ayarlanmış bir alt yapı ile teslim edilecek ve tüm seo çalışmaları tarafımızca yapılacaktır.Size sadece ilan girmek kalacaktır.Dilerseniz Google reklam çalışmalarınız için destek olunarak daha üst sıralarda çıkmanız garantilenecektir.

Emlak Sitesi kurdurmak için bizi arayın

Enbanet Web Hizmetleri

0536 633 75 33

 

arnavutkoy-emlak-sitesi-web-tasarim

 

 

 

 

Okuyucularımıza Not:Bu bir reklamdır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz