8.5 C
İstanbul
11 Ağustos ,Çarşamba, 2021
Ana SayfaBölgeden HaberlerArnavutköy'deki kamu çalışanlarına Hadımköy Vefa Konutlarında öncelik

Arnavutköy’deki kamu çalışanlarına Hadımköy Vefa Konutlarında öncelik

Yeni yapılan planlar ile toplu konut alanları oluşturulan Arnavutköy’de, modern yaşam alanları yükselmeye başladı.Bunlardan birisi olan Hadımköy Vefa Konutları’nın öncelikli sahipleri Arnavutköy’de çalışan kamu personelleri olacak

TOKİ ve KİPTAŞ gibi toplu konut alanlarında, yeni konut imalatlarının satışının herkese açık olmasından; Arnavutköy Belediyesi’nin iştirak firması ARAŞ Arnavutköy İnşaat Yatırım, Maliki Nazmi Akpınar Proje ve İnşaat ile TOKİ iştiraki Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş arasında işbirliği protokolü imzaladı.

İmzalanan protokol kapsamında 720 konutluk Hadımköy VEFA Konutları’nın 600’üne ait satış yetkisi Arnavutköy Belediyesi’nin iştirak firması ARAŞ’ ait olup, bu konutlar öncelikle Arnavutköy’de çalışmakta olan kamu çalışanlarına satılacak.

Yeni İstanbul’un Modern Yüzü

Arnavutköy sınırları içerisinde yer alan Hadımköy VEFA Konutları’nın satışları başlamış olup; Arnavutköy Yönetim Merkezi adı altında birleşen Hükümet Konağı’na, Belediye Hizmet ve Meclisi’ne, Kültürel ve sosyal merkezlere, park ve ticaret alanlarına, Hadımköy Yaşam ve Kültür Merkezine, 3.Havaalanı’na, 3. Köprü Yolu’na ve Kanal İstanbul Projesine komşu olacak.

 

35.000 m2 içerisinde yer alan Hadımköy VEFA Konutları, 112 adet 3+1 konut ve 589 adet 2+1 konut olarak inşa ediliyor. Akpınar Sanayi Bölgesi’ne, TOKİ ve KİPTAŞ konutlarına komşu olan Hadımköy Vefa Konutları; ticaret alanlarını ve yaşam alanlarını bir arada bulundurması ile öne çıkıyor.

Hadımköy VEFA Konutları’nın statik, elektrik, tesisat, ısı ve imalatları Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş nin müşavirliği ve kontrolörlüğünde yapılıyor.

Esnek Ödemeli Finans Desteği

Arnavutköylü vatandaşlara yıllardır hizmet eden kamu personelleri, esnek ödeme avantalarıyla 11 yılda ev sahibi olacaklar. Bir evde ihtiyaç duyulabilecek tüm beyaz eşyalar ile Hadımköy VEFA Konutları içerisinde hazır olarak sunuluyor.

KAT PLANLARI

Selamcılar Grup
- Advertisment -