arnavutkoyden.com’a 200.000’den Fazla Ziyaret Gerçekleşti

Kurulduğu günden beri Arnavutköy halkının ve Arnavutköy ile ilgili haberlere ulaşmak isteyenlerin internetteki birincil kaynağı olmayı başaran arnavutkoyden.com sitemiz bir yıl gibi kısa bir yayın hayatında 200.000 ziyaretçiye ulaştı.

Gönüllü ve bağımsız bir habercilik anlayışı ile yaptığımız haberlerin ulaştığı bu büyük nüfus yaptığımız işin ciddiyetini ve gerekliliğini pekiştirmektedir.

Artık günlük 1500-2000 arası bir hit oranına sahip olan ve günden güne bu rakamı arttıran  arnavutkoyden.com,gerek altyapı gerekse ulaşılabilirlik anlamında başarısını sadece yerel medya olarak değil yurt çapında da kayda değer şekilde genişletmiştir.Arnavutköy ile ilgili ” google” gibi  arama sitelerinde ilk sırada veya ilk sıralarda olması bunun en belirgin kanıtıdır.

SİZ DE DESTEK OLUN!

Sitenin haber kaynağını genişletebilmesi ve bölge ile ilgili daha yaygın haber verebilmesi için başlatılan “Gönüllü Habercilik” projesine katılmak ve haber göndermek gönüllü faaliyet gösteren sitemize yapabileceğiniz en büyük katkı olacaktır.

Arnavutköy’ün internetteki haber kaynağı bundan sonra daha da güçlenerek yayınlarına devam edecektir.Bizi takip eden değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

www.arnavutkoyden.com Yönetimi

arnavutkoyden.com’a 200.000’den Fazla Ziyaret Gerçekleşti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir