Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy'e Yeni Milli Eğitim Müdürü

Arnavutköy’e Yeni Milli Eğitim Müdürü

2008’de ilçe olan Arnavutköy’ün ilk Milli Eğitim Müdürü olan Arif Dede, başarılı geçen 3 yılın ardından, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevi için koltuğunu yeni müdür Mehmet Nurettin Aras’a bıraktı.

 

5 Eylül günü Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda iki müdür İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi. Bayrağı daha da ileriye götüreceğine inanıyoruz, sözleriyle yeni müdür Mehmet Nurettin Aras’ı selamladığı konuşmasında Arif Dede, Mehmet Nurettin Aras’ın stratejik planlamadan gelen bir müdür olduğunu hatırlatarak, Aras’ın başarılı olacağına inancının tam olduğunu ifade etti.

İstanbul İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü’nden Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine getirilen Mehmet Nurettin Aras da yaptığı konuşmasında, Arif Dede’nin gayretli ve başarılı çalışmalarıyla Arnavutköy’e büyük katkıda bulunduğunu söyleyerek,  nöbeti devraldığı Arif Dede’ye şahsı ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına teşekkür etti.

 

Mehmet Nurettin ARAS Kimdir?

1973 Yılında Siirt te dünyaya geldi.1995 yılında Van Yüzüncüyıl Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl Van da Sınıf Öğretmeni olarak göreve başladı.

1997-2006 yılları arasında Van Ferit Melen İlköğretim Okulu nda sırasıyla ; Müdür Yardımcılığı ,Müdür Baş Yardımcılığı ve Okul Müdürlüğü yaptıktan sonra Van İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne ,ardından Van Çaldıran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

05.08.2008 tarihinde İstanbul Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Nurettin ARAS, evli ve 3 çocuk babası olup ingilizce ve arapça bilmektedir.

1 Yorum

  1. hocam hayırlı ve uğurlu olsun
    Hocam tanıyabildinizmi vanda pınar reklam turanın kardeşiyim
    ayrıca okul süslemeleri ve okul içi resimleri yapıyoruz bu konuda bilgi vermek istedim
    çalışmalarımız web sitemizd bulabilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -