Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköyspor'da Görkemli Lokal Açılışı

Arnavutköyspor’da Görkemli Lokal Açılışı

arnavutkoyspor_acilis

Arnavutköy’ün köklü takımlarından olan Arnavutköyspor’un yeni kulüp binası düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Arnavutköyspor Kulübü yönetimi verdikleri sözlerden birini daha tutarak Arnavutköy’ün işlek caddelerinden biri olan Mehmet Akif Ersoy caddesi üzerinde,  yaklaşık 600m2 olan yeni lokal binasını Arnavutköy’e ve Arnavutköysporlu taraftarlara kazandırdı.

Açılış töreninde mehteran takımı eşliğinde kulüp binasının açılış kurdelesini

Arnavutköy Kaymakamı Hürrem Aksoy ve Arnavutköyspor Başkanı Aziz Kadakal ile birlikte kestiler.

Katılım Yoğun Oldu

Açılış törenine MHP İstanbul İl Başkanı İhsan Barutçu, Arnavutköy İlçe Kaymakamı Hürrem Aksoy, Arnavutköy Emniyet Müdürü Tamer Oktay, Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Arif Dede, Arnavutköyspor kulübü Başkanı Aziz Kadakal, Arnavutköyspor Başkan yardımcısı Hakan Sağlam, Arnavutköy Ak parti İlçe Başkanı Ercan Üner, Mhp Arnavutköy İlçe Başkanı Fatih Babacan, Arnavutköyspor futbolcuları, Arnavutköyspor yönetimi ve birçok vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Arnavutköyspor kulüp Başkanı Aziz Kadakal, Arnavutköyspor’un iyi bir yere gelerek Arnavutköy’ü Temsil eden bir takım olarak büyük önem taşıdığını söyleyerek Arnavutköyspor kulübünün Başkanı olarak gereken her türlü desteği sağlamaya devam edeceğini belirtti.

KAYMAKAM AKSOY : “SPORCU DOSTUYUZ,SPORU DESTEKLİYORUZ”

Açılış töreninde konuşma yapan, Arnavutköy İlçe Kaymakamı Hürrem Aksoy yeni kulüp binasının Arnavutköyspor Kulübü’ne hayırlı olmasını dilerken, spora ve sporcuya verdikleri destekleri her zaman sürdüreceklerini söyledi. Aksoy, Biz her zaman sporcu dostuyuz. Arnavutköy’de çeşitli alanlarda bir çok takım bulunmakta. Bu takımlara her konuda destek sağlamaya çalışıyoruz bu takımların içinde en köklü olan Arnavutköyspor başarılarıyla dikkat çekmekte bu başarılarının devamını diliyorum. Takım üzerinde emeği gecen herkesi kutluyorum. Arnavutköy’ün bir spor kenti olması için spora yapacağımız yatırımlar devam edecektir dedi.

TV’DEN CANLI YAYINLANDI

Mhp İstanbul İl Başkanı İhsan Barutçu konuşmasında Arnavutköy halkına ve Arnavutköyspor’a yeni kulüp binası hayırlı olsun. Arnavutköyspor Başkanı Aziz Kadakal’ı Arnavutköy’e ve Arnavutköyspora böyle muhteşem bir kulüp binası kazandırdığı için tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum dedi.

Arnavutköy Ak Parti İlçe Başkanı Ercan Üner konuşmasında Arnavutköy’ün en köklü takımlarından olan Arnavutköyspor’un Başkanı Aziz Kadakal’la yeniden hayat bulduğunu ve başarılarıyla dikkat çektiğini belirterek Arnavutköy’e ve Arnavutköy halkına yeni kulüp binasının hayırlı olmasını dilediğini belirterek konuşmasını sonlandırdı.

Konuşmaların ardından öğle yemeği yenildi ve açılış törenine katılan vatandaşlar sohbet ettiler. Açılış töreni Mavi Karadeniz Tv’den canlı olarak yayınlandı.

RESİMLER (Açmak için üzerlerine tıklayınız)


Haber: www.arnavutkoyden.com/Arif SAPMAZ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -