Ana SayfaArnavutköy-Spor HaberleriArnavutköyspor'da Yeni Başkan Aziz Katagal

Arnavutköyspor’da Yeni Başkan Aziz Katagal

arnspor_kadagal

Arnavutköyspor’da olağanüstü genel kurul sonrasında Aziz Kadagal kulüp başkanlığına seçildi. Ferit Fidan ise yeniden aday olmayarak bir anlamda Kadagal’ın önünü açarken birden fazla listenin yarışması beklenen genel kurulda diğer listeler de Kadagal etrafında birleşti.

Arnavutköyspor kulübünde bayrak değişimi. Daha önceki yönetimde başkan olarak görev yapan Ferit Fidan’ın aday olmadığı seçime tek liste ile giren Aziz Kadagal Arnavutköyspor’un yeni başkanı oldu. İşlerinin yoğunluğu ve kulübe zaman ayıramamanın verdiği üzüntü nedeni ile olağanüstü kongre kararı aldığını ifade eden Fidan’ın konuşması kongre salonunda duygusal anlar yaşanmasına neden oldu. Fidan’ın kulübü daha iyi yerlere taşıyacağına inandığı yeni bir yönetimin gelmesi ve bu uğurda çalışmalara sonuna kadar destek vermeyi bir görev bildiğini ifade eden konuşması tüm üyeler tarafından taktirle karşılandı. Fidan kulübü borçsuz ve şeffaf bir yönetim ile bu günlere getirmenin haklı gururu ile son konuşmasını yaptı.

Başkan Ferit Fidan’ın konuşmasının ardından sözü yeni başkan adayı Aziz Kadagal alarak başkana teşekkür etti ve bundan sonra Arnavutköyspor’un geleceği ile alakalı çok güzel mesajlar vererek tüm üyelerin gönlünü fethetti. Kadagal, başkanlığın emek ve özveri gerektirdiğini ifade ederek, kimsenin koltuk meraklısı olmadığını, bunun en güzel örneğinin ise son başkan Fidan’ın yaptığı onurlu davranışı takdirle karşıladığını sözlerine ekledi.

Kadagal, kulübün en temel sorunlarının başında ulaşım zorluğunun geldiğini, ulaşım zorluğu çeken sporcuların bu sorununu çözmek için ne olursa olsun ilk işlerinin kulübe ait bir otobüs alınması konusunda olacağını söyledi. Kadagal, bugüne kadar yaşadıkları kira sorunundan da kurtulacaklarını ifade etti. Kongrenin aslında bir çok adayın katılımı ile yapılması beklenirken diğer adayların da Aziz Kadagal’a destek olarak yarıştan feragat etmeleri tüm yönetim ve üyeler üzerinde büyük bir sevinç yarattı.

Seçimde bütün genel kurul üyelerinin oyu ile yönetime gelen Aziz Kadagal ve ekibi alkışlar arasında yeni görevine resmen başladı. Kongrenin ardından tebrikleri kabul eden Kadagal “Arnavutköyspor için elimden ne geliyorsa yapağım. Bu onurlu mücadelede en büyük destekçilerimden başkan yardımcım Hakan Sağlam ve Çetin Karadaş sayesinde anlımızın akıyla çıkacağız. Hak ettiğimiz yerlere azimle savaşarak geleceğiz. Şampiyonluklarımızı tüm Arnavutköy halkına armağan edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -