Arnavutköy’ün İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ oldu

Arnavutköy’ün yeni Milli Eğitim Müdürü’nün kim olduğu  açıklandı.Buna göre Mehmet Dağ artık Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü.

Son atamalarla birlikte Arnavutköy kurucu Milli Eğitim Müdürü olan Arif Dede, 4 aylık kısa bir sürenin ardından ikinci kez Arnavutköy’de ki görevinden başka bir yere atandı.Yine bu atamalarda Arnavutköy’ün yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak  da Mehmet DAĞ ismi açıklandı.

Beyoğlu İlçesi’nden Arnavutköy’e atanan Mehmet DAĞ  bu atamanın”İlçemize ve bütün eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni ettiğini ” belirtti.

Mehmet DAĞ Kimdir?

1967 Yılında Giresun’da doğdu.1974 Yılında halen meskun olduğu Halıcıoğlu-Çıksalın muhitine taşındı.İlkokulu Hoca İshak Efendi Orta okulunda okudu.Arkasından bir yıl Abdüsselam Kur’an kursuna gitti.1988 Yılında Eyüp İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. 1993 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu.1994 yılında Hafik İmam Hatip Lisesi/SİVAS,1997  Yılı  Eyüp İmam Hatip Lisesi/İST.,2002 Yılında Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi/İST.,2007 Yılında Pertevniyal Anadolu Lisesi/İST.,2008 Yılında İTO Kız Teknik ve Meslek Lisesi/İST.,2008  Yılından itibaren Ayşe Ege Kız Teknik ve Meslek Lisesinde görev yapmaktadır.Halen Çıksalın Kız Kur’an Kursu Dernek Başkanlığı,ÖNDER Genel Kurul Üyesi ve Eğitim-Bir Sen Beyoğlu Temsilcisi görevlerini  sürdürmektedir.Evli ve 4 Çocuk babasıdır.

Haber:arnavutkoyden

1 YORUM

  1. Eyüp imam hatip lisesinde tanıdığım bize abilik yapan Saygıdeğer örnek şahsiyet olan Sayın Mehmet Dağ ağabayimi Canıgönülden tebrik eder Eğitim camiasına hayırlar getirmesini Allah (c.c)’den niyaz ederim …

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.