Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerAynı atölyeyi 2 ayda 2. kez soydular

Aynı atölyeyi 2 ayda 2. kez soydular

Arnavutköy -Bolluca Mavi Göl Mahallesi Aşık Seyrani Caddesi No:24 üzerinde bulunan kumaş pantolon atölyesinin yaklaşık 2 ay önce soyulmasının ardından haberini yapmış ve güvenlik görüntülerini yayınlamıştık.

Aradan geçen zaman diliminde hırsızlık zanlıları henüz yakalanamazken, aynı atölyenin bu kez pantolon yüklü aracı soyuldu.

Güpegündüz yol ortasında soydular

26 Eylül 2018 Çarşamba günü sabah 10:00 civarında park halindeki dikilmiş pantolon yüklü minibüsün yanına başka bir minibüsle gelen hırsızlar, aracın camını kırarak içeride bulunan 1000 adet pantolonu çaldılar. İş yeri yetkililerinden Hamit S. zararlarının 50 bin liradan fazla olduğunu belirterek, hırsızların biran önce yakalanmasını beklediklerini söyledi.

Güvenlik kamerasına yansıyan o anlarda ise hırsızların zaman zaman karşıdan gelen araçlara yol vermek için manevra yaptıkları görüldü.

arnavutkoyden.com/Engin Akpınar

Bolluca’da tekstil atölyesine giren hırsızlar kameraya yakalandı

Arnavutköy Bolluca'da bulunan bir kumaş pantolon atölyesine giren hırsızlar, dakika dakika güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Arnavutköy -Bolluca Mavi Göl Mahallesi Aşık Seyrani Caddesi No 24...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -