Başbakan Binali Yıldırım Arnavutköy’de konuştu

Başbakan Binali Yıldırım, referandum çalışmaları kapsamında son mitingini Arnavutköy’de düzenledi. Burada toplanan vatandaşlara seslenen Başbakan Yıldırım, vatandaşlardan referandumda ‘Evet’ oyu istedi.

Arnavutköy Cumhuriyet Meydanı’nda ‘Evet’ oyu isteyen Başbakan Yıldırım, “İstanbul’a hizmet ettikten sonra sıra Türkiye’ye gelmişti. Vatan toprağının her karışına 15 yıl boyunca Cumhurbaşkanımızla beraber tüm arkadaşlarımızı gece gündüz demeden içeride ve dışarıda itibarımızı arttırmak için çalıştık” dedi.

FETÖ, PKK ve diğer terör örgütlerinin kol kola girdiklerini kaydeden Başbakan Yıldırım, “Evet de çıkacak sizin de Kandil’iniz sönecek. 15 yılda İstanbul’a 130 milyar yatırım yaptık. Birbirinden güzel eserler yaptık. 7 tepeli İstanbul’a 7 dev eser yaptık. Dünyanın en büyük havalimanın komşusu Arnavutköy. ’Evet’ çıkarsa denize dökeceklermiş. Bunları sandığa gömelim mi? Biz bunları sandıktan çıkartıp öpelim” dedi.

“HER YOL ARNAVUTKÖY’E ÇIKIYOR”

Başbakan Yıldırım konuşmasına şöyle devam etti: “Kanal İstanbul da sizin yanınızda, havaalanı da sizin yanınızda, demiryolu da size geliyor, otoyoldan şehre bağlantı da Arnavutköy’den geçiyor, her yol Arnavutköy’e çıkıyor vesselam.”

arnavutkoyden.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here