8.5 C
İstanbul
10 Ağustos ,Salı, 2021
Ana SayfaBölgeden HaberlerBaşbakan Davutoğlu Arnavutköy'de

Başbakan Davutoğlu Arnavutköy’de

Başbakan Ahmet Davutoğlu Arnavutköy İlçesi Merkez Camii önünde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başbakan Davutoğlu Arnavutköy Merkez Camii önünde miting yaptı. Foto:Kerim Güney

Davutoğlu, kendilerine 17-25 Aralık kumpaslarının kurulduğunu belirterek, “Bize bu kumpaslar tesir etti mi?” dedi. Başbakan, şöyle devam etti:

“Biz bunlara boyun eğildik mi? Şimdi 7 Haziran’a gidiyoruz. Bir tarafta 13 yıldır millete, aşkla, sevdayla hizmet etmiş AK kadrolar var. Diğer tarafta da tek başına hiçbir iddiası olmayan ama arkadaki lobiler, Paralelciler tarafından bir araya getirilip, koalisyon rüyası kuran 3 parti var. Ben sordum ‘Birinci parti olmazsanız istifa edecek misiniz?’ diye. Kılıçdaroğlu’nun sesi çıkamadı. Çünkü biliyor, birinci parti olamaz. Bahçeli, ‘Oyum düşmez ise istifa etmem’ dedi. O da biliyor, birinci parti olamaz. Demirtaş, ‘Barajı aşmazsam suç da bende olursa o zaman’ dedi.”

 

KANAL İSTANBUL YİNE ORTADA KALDI

Arnavutköy’de yapılacak projeler hakkında açıklama umudu taşıyan birçok emlakçı esnafı da pür dikkat Davutoğlu’nu dinledi.Fakat özellikle beklenen Kanal İstanbul’un ne zaman başlayacağı ile ilgili bir cümle dahi edilmemesi üzerine “emlakçıların eli bu sefer boş kaldı” yorumları yapıldı.

arnavutkoyden.com

Selamcılar Grup
- Advertisment -