Boğazköy’de 3 katlı bina yıkıldı,altında kalan hayvanlar telef oldu

Arnavutköy İlçesi Boğazköy Mahallesi Devlet caddesi üzerinde bulunan 3 katlı bir bina çöktü.Güçlendirme çalışması yapılan binada hareketliliği hisseden işçiler son anda dışarı çıkmayı başardı.

Öğleden sonra meydana gelen olayda binada kimsenin olmaması olası can kaybını önledi.Fakat binanın bitişiğinde bulanan ağıldaki büyük baş hayvanlardan yaklaşık 10 tanesi yıkıntının altında kalarak telef oldu.Hayvanların bir kısmı ise yaralı olarak kurtarıldı.

Olay yerine itfaiye ile birlikte Arnavutköy Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü personelleri,iş makineleri ve Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı da geldi.Olası bir gaz kaçağı için ise İgdaş yetkilileri binanın doğalgaz kutusunu kapattı.

Hayvanların sahibi bıçakla saldırdı

Hayvanları, yıkılan binanın altında telef olan şahıs ile yaralı olan diğer hayvanları çıkarmaya çalışan iş makinesi operatörü arasında tartışma çıktı.Ağıl sahibi elindeki bıçakla operatörün üzerine yürürken araya giren Arnavutköy Fen İşleri Müdürü Erol Aslan elinden hafif şekilde yaralandı.Olay yatıştırılırken kalan hayvanlar da yıkıntı altından çıkarıldı.

Haber:arnavutkoyden.com

Foto:Murat Seçkin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.