Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerChp Arnavutköy Gençlik Kolları Buluşması Yapıldı

Chp Arnavutköy Gençlik Kolları Buluşması Yapıldı

Chp Arnavutköy Gençlik Kolları’nın düzenlediği ” Gençlik Buluşması” 28 Mayıs günü Arnavutköy Chp İlçe Binasında Yapıldı.

Buluşmaya Arnavutköy İlçe Başkanı    Ş.Hikmet Altunkalem, Genel Sekreter  Fethi Erkan Yağcı, İlçe yöneticileri  Hüseyin Çelik, Ahmet Polat ve Gençlik Kolları Başkanı Ergin Gez ev sahipliği yaptı.

Buluşmanın gündemi günlük siyasi gelişmelerin değerlendirmesinin yapılamısıyla başlandı. Daha sonra Gençlik Kolları Komisyonu ve alt komisyonlar oluşturuldu. Buluşmaya katılan gençlerden yönetim kurulunun oluşturulması için gerekli görüşler alındı. Buluşma, partiye yeni katılımlar ve görüşlerin paylaşılmasıyla sona erdi.

arnavutköy chp,arnavutköy haber,arnavutköyden,arnavutköy ilçesi haberleri.arnavutköy güncel haber,arnavutköy chp,arnavutköy haber,arnavutköyden,arnavutköy ilçesi haberleri.arnavutköy güncel haber,arnavutköy chp,arnavutköy haber,arnavutköyden,arnavutköy ilçesi haberleri.arnavutköy güncel haber,arnavutköy chp,arnavutköy haber,arnavutköyden,arnavutköy ilçesi haberleri.arnavutköy güncel haber,arnavutköy güncel haber,arnavutköy chp,arnavutköy haber,arnavutköyden,arnavutköy ilçesi haberleri.arnavutköy güncel haberarnavutköy güncel haber,arnavutköy chp,arnavutköy haber,arnavutköyden,arnavutköy ilçesi haberleri.arnavutköy güncel haber

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -