Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerGoogle Sazlıbosna Mezarlığına reklam daveti gönderdi

Google Sazlıbosna Mezarlığına reklam daveti gönderdi

Google, İstanbul Arnavutköy Sazlıbosna Mahalle mezarlığına reklam daveti gönderdi.

Mahalle sakinleri gelen kuponun ne olduğunu tam olarak bilmediği için mezarlığa kredi kartı gönderildiğini sanarak ortalık karıştı. Mahalle sakinlerinin kafasını karıştıran bu reklam daveti üzerine ATV haber konuyu haber yapınca mahalle halkı mezarlıklarına gönderilen reklam davetine tepki göstererek, Google’ye dava açmaya hazırlanıyor.

MUHTAR : “MİLYON DOLARLIK DAVA AÇACAĞIM”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Sazlıbosna Mahalle Muhtarı Oktay TEKE şunları söyledi; Google firması tarafından mahalle mezarlığımıza gönderilen davet mektubunu aldığımızda şok oldum. Böylesine büyük bir kuruluşun mezarlığa reklam kuponu göndermesi bize, ölülerimize ve atalarımıza hakaret olarak görüyorum, bu yüzden google firmasına 1 milyon dolarlık dava açacağım.
Çünkü bu bir hakarettir adres mezarlık adresi olarak yazılmış ve bunu dikkate almadan reklam davet kuponu gönderilmiş. Mahallemizin mezarlığında yatan ölülerimiz nerede bu reklam kuponu kullanacak. Bu reklam kuponu Google’nin Türkiye Ortadoğu ve Afrika bölge pazarla müdürü Mustafa İçil tarafından hazırlanıp gönderilmiş olarak görünüyor. Bu ülkenin değerlerini bilmiyorsa ve mezarlığa reklam davet kuponu gönderilemeyeceğini bilmiyorsa bizde bunu Google firmasına açacağımız dava ile anlatmış oluruz dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -