Hdp Arnavutköy parti çalışanlarını taşıyan araç kaza yaptı

Dün akşam saatlerinde Arnavutköy-Taşoluk kavşağında meydana gelen trafik kazasında Hdp Arnavutköy üyelerini taşıyan ve içerisinde 5 kişinin bulunduğu bir otomobil ile bir servis minibüsü çarpıştı.Kazada otomobil içerisindeki 5 kişi ağır yaralandı.

Araç içerisinde bulunan Yavuz Kahraman, Abdurrahman Yünkutay, İdris Yaşa ve Erkan Öztürk ağır yaralandı. Yaralılardan, Kahraman Haseki Hastanesi’ne, Yünkutay Bezm-i Alem Vakfı Hastanesi’ne, İdris Yasa Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi’ne ve ağır yaralı Erkan Öztürk ise Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

kemal-ozturk-hdp
Kemal Öztürk kazada hayatını kaybetti

Arnavutköy Devlet Hastanesi’nde yaklaşık 2 saat ambulans beklediği belirtilen Erkan Öztürk, daha sonra Çapa Tıp Fakültesi’ne sevk edilse de tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Diğer 4 yaralının ise hayati risklerinin bulunmadığı fakat kaza sonucu vücutlarının birçok yerinde meydana gelen kırıklar nedeniyle sevk edildikleri hastanelerde tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.

Yaşamını yitiren Ardahanlı HDP yöneticisi Erkan Öztürk’ün cenazesi ise Yenibosna’da bulunan Adli Tıp Kurumu’na sevk edildiği ve cenazesinin bugün Arnavutköy’de kaldırılacağı belirtildi.

haber:Haberdemi.com