Ana SayfaDiğerKomiser Yardımcısını Babası Toprağa Verdi

Komiser Yardımcısını Babası Toprağa Verdi

arnavutköy pomemli komiser cenazesi

Emekli din dersi öğretmeni olan acılı baba Ahmet Şahin, hayatının en zor görevini yerine getirdi.

Bolu’nun Gerede ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Arnavutköy Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde görevli Komiser Yardımcısı Muhammet Özer Şahin, eşi Selma Şahin ve Kız kardeşi Saniye Zehra Şahin gözyaşları içinde toprağa verildi. Emekli din dersi öğretmeni Ahmet Şahin, cemaatin önüne geçerek trafik canavarına kurban verdiği oğlu, kızı ve gelinin cenaze namazını kıldırdı.

Savaşlardan daha fazla insanımızın hayatına mal olan trafik kazaları, yine büyük bir dramın yaşanmasına neden oldu. 25 Temmuz Cumartesi günü Bolu’nun Gerede ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Komiser Yardımcısı Muhammet Özer Şahin, Eşi Selma Şahin ve 38 UK 238 plakalı otomobili kullanan kız kardeşi Saniye Zehra Şahin gözyaşları içinde son yolculuklarına uğurlandı. Komiser Yardımcısı Muhammet Özer Şahin’in 2 yaşındaki kızı Zeynep Zelal Şahin dışında kurtulanın olmadığı kazanın kurbanları Hunat Cami’nde kılınan cenaze namazının ardından Gesi Mezarlığı’nda toprağa verildi. muhammet_ozer_sahin

Hunat Cami’nde kılınan cenaze namazına Emniyet Müdürü Arif Akkale başta olmak üzere Muhammet Özer Şahin’in meslektaşları, Şahin ailesinin yakınları ve vatandaşlar katıldı. Bu esnada bazı kişilerin fenalaştığı gözlendi.

3 kişinin ölümüyle sonuçlanan trafik kazasının kurbanlarının cenaze namazı, katılan herkes için çok zordu. Ancak bir kişi vardı ki, O’nun için acı tarifini yitiriyordu. Kazada oğlu, kızı ve gelinini kaybeden emekli Din Dersi Öğretmeni Ahmet Şahin, cemaatin önüne geçerek, evlatlarını son yolculuklarına uğurladı.

Böylesi bir acı karşısında göz yaşlarını içine akıtan baba Ahmet Şahin, kıldırdığı cenaze namazının ardından taziyeleri kabul etti.

Bu arada Komiser Yardımcısı Muhammet Özer Şahin’in polislik görevini yaptığı Arnavutköy Polis Meslek Eğitim Merkezi resmi sitesinde de eski ve yeni öğrencilerin yanısıra tanıyan ve sevenler tarafından online bir yorum sayfası oluşturuldu.

Komiser Yardımcısı Muhammet Özer Şahin için yazılanlar

içerik kaynak : kayseri haber.com

Haberdeki üniformalı resim Arnavutköy POMEM resmi sitesinden alınarak kullanılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -