Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerŞaban Akça'nın cesedi Sazlıbosna Gölü'nde bulundu

Şaban Akça’nın cesedi Sazlıbosna Gölü’nde bulundu

İstanbul Başakşehir’de oturan ve 31 Mart’ta 3 arkadaşıyla alkol almak için, Arnavutköy’de buluştuktan sonra kendisinden haber alınamayan Şaban Akça’nin cesedi Sazlıbosna gölü’nde bulundu.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında da Şaban Akça aranıyordu.

AİLESİ TELEVİZYON PROGRAMINA BAŞVURMUŞTU

5 Nisan 2017 Tarihinde Müge Anlı ile Tatlı Sert  programında İstanbul’da kaybolan Şaban Akça’yı aramak için ailesi başvuru yapmıştı. Canlı yayına çıkan ailesinin, Şaban Akça’nın son görüldüğü yer olarak tarif ettikleri Arnavutköy İlçesi’ne bağlı Sazlıbosna’ya gidilmiş ve burada yakılmış bir ateş ve bir aracın lastik izlerinin baraj gölünün içine kadar gittiğini bulunmuştu.

CESEDİ SAZLIBOSNA GÖLÜ’NDE BULUNDU

Programın ardından bölgeye çok sayıda kurtarma ekibi gönderilmiş fakat dalgıçların tüm gölü taramasına rağmen bugüne dek Şaban Akça’nın cesedine ulaşılamamıştı.

Bugün ise arama kurtarma çalışmaları netice verdi ve ailesinin en azından “ölüsü bulunsun” dediği Şaban Akça’nın ölü bedenine ulaşıldı.

İlk incelemede vücudunda herhangi bir ateşli silah izine rastlanılmayan Şaban Akça’nın kesin ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından netleşecek.

Özel Haber:Arnavutkoyden.com/Engin Akpınar

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -