Şaban Akça’nın cesedi Sazlıbosna’da nasıl bulundu?

Şaban Akça'nın cesedi Sazlıbosna'da bulundu: Türkiye arnavutko...

TÜRKİYE ARNAVUTKOYDEN.COM İLE ÖĞRENDİ: Haber: https://goo.gl/P8BI41 En son Arnavutköy Sazlıbosna Gölü civarında görülen ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programında da konu edilen Şaban Akça'nın cesedine ulaşılması haberini tüm Türkiye dün akşam bizden öğrendi. Acılı haberi alan aile ise katillerin cezalandırılmasını istedi. Haber: https://goo.gl/P8BI41

Arnavutköy paylaştı: 12 Nisan 2017 Çarşamba

En son Arnavutköy’de görülen Şaban Akça’yı 5 Nisan 2017 Tarihinde Müge Anlı ile Tatlı Sert  programında ailesi bulunması için başvuru yapmış fakat, aramalara rağmen Sazlıbosna Gölü’nde bulunamamıştı.

Dün haberini yaptığımız üzere ise, merhuma ait ceset bulundu ve ailesine teslim edildi.Cesedin nasıl bulunduğuna dair ise ayrıntılar netleşmeye başladı. Dün göl yüzeyinde bir insan bedeni fark edilmesi üzerine,görevliler arama kurtarma faaliyeti yürüttü.

Kıyıya çıkarılan cansız bedenin aranana Şaban Akça’ya ait olduğu ise 20 yaşındaki oğlunun teşhisi ile netleşti.Daha önceki aramalarda bulunamaması ise cesedi çamur olan gölün zeminine saplanmış olmasına bağlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen adınızı yazın