Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerSelami Aykut Arnavutköy Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti

Selami Aykut Arnavutköy Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti

İstanbul Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Selami Aykut ve Yönetimi Arnavutköy Muhtarlar Dernek Başkanı Fazıl Fidan’ı ve yönetimini ziyaret etti.

Ziyarete İstanbul Muhtarlar Dayanışma Derneği Yönetimi, İstanbul İl Mütevelli Heyeti Üyesi Hayri Pekçetin Katıldı. İstanbul Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Selami Aykut ziyarette bir açıklama yaparak, “İstanbul’un 39 ilçesinde bulunan bütün belediye başkanlarımızı ve muhtarlarımızı ziyaret ediyoruz. Bizim bugün Arnavutköy Muhtarlar Derneğimizdeki ziyaretimizin amacı Arnavutköy Muhtarlar Derneğine yeni genç başarılı bir başkan seçilmesi ve İstanbul Muhtarlar Dayanışma Derneği olarak ta biz bunu taktire şayan görüyoruz. Her türlü Fazıl başkanın yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz” diye konuştu.

Fidan, “Dernek sorunlarımızı dile getiriyor”
Arnavutköy Muhtarlar Derneği Başkanı Fazıl Fidan ise, “İstanbul Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Selami Aykut beyin derneğimizi ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduk. İstanbul’un bütün ilçe belediye başkanlarını ziyaret ederek muhtarların sorunlarını ve sıkıntılarını dile getiren İstanbul Muhtarlar Dayanışma Derneği Yönetimine teşekkür ediyorum. Bizleri de bu kapsamda ziyaret ettiler ve fikir alış verişinde bulunduk” dedi.

Haber: Arif Sapmaz – Zafer Kara

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -