Sultangazi’de sapık dehşeti: 12 yaşındaki çocuk o anları kaydetti!

Sultangazi’de 12 yaşında bir küçük erkek çocuğun bulunduğu eve zorla girmeye çalışan ve teşhircilik yapan sapık, dehşeti yaşayan küçük çocuk tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

12 yaşındaki H.E önceki gün evde yalnız olduğu sırada sapık dehşeti yaşadı. 1 yıl önce Esentepe Mahallesi’nden Gazi Mahallesi 8 Evler bölgesi olarak bilinen bölgeye taşınan E. ailesinin 12 yaşındaki küçük ferdi H.E., eski komşu dehşetini yaşadı.

PENCERE ÖNÜNDE İĞRENÇLİK

E. ailesinin Gazi Mahallesi’ndeki evlerinin kapısına dayanan sapık komşu 12 yaşındaki H.E’nin evde yalnız olduğunu fark etti. Sapık komşu Ramazan Yurt, çocuktan kapıyı açmasını istedi. Büyük korku yaşayan H.E. kapıyı açmayınca, sapık komşu önce kapıyı ardından penceredeki demir korkulukları zorlamaya başladı. Hem teşhircilik yapmaya, hem de bir eliyle küçük çocuğu yakalamaya çalışan sapık komşu Ramazan Yurt, çocuğu “eski komşuyuz” bahanesiyle kandırmaya çalıştı. Bir yandan çocuğu ikna etmeye çalışan sapık, bir yandan da küçük çocuğa cinsel organını gösterdi ve mastürbasyon yaptı.

O anlarda dehşeti yaşayan küçük çocuk ise elindeki cep telefonu ile her şeyi kaydetti. Video kaydında korku içindeki çocuğun “ya anne nerede kaldın” dediği duyuluyor.

ANNEYİ GÖRÜNCE KAÇTI

Olay H.E’nin cep telefonundaki görüntüleri annesine izletmesiyle ortaya çıktı. Eve gelen anne H.E.’nin kaydettiği görüntüler karşısında şok oldu. Evden dışarı çıkan anne sapık komşu Ramazan Yurt’un halen oturdukları sokakta olduğunu gördü ve yanına gitti. Anneyi gören sapık olay yerinden hızla uzaklaştı.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Arnavutkoyden.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen adınızı yazın