Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerTürkiye Değişim Hareketi Arnavutköy'de de Harekete Geçti

Türkiye Değişim Hareketi Arnavutköy’de de Harekete Geçti

turkiye_degisim_parti_arnavutkoy Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül önderliğinde kurulan Türkiye Değişim Hareketi Arnavutköy ilçe Başkanı Mustafa Cumhur ve yönetim kurulu üyeleri Arnavutköy ilçesinde bulunan köy ve mahalle muhtarlarına iftar yemeği verdi. İftar yemeğine Arnavutköy’e bağlı köy ve mahalle muhtarlarının yanı sıra Türkiye Değişim Hareketi’ne gönül veren birçok vatandaş katıldı.


Mustafa Sarıgül önderliğinde 1 yıldır yapılanma sürecinde olan Türkiye Değişim Hareketi Arnavutköy ilçe Başkanı Mustafa Cumhur ve yönetim kurulu üyeleri Arnavutköy’deki bütün köy ve mahalle muhtarlarıyla iftar yemeğinde bir araya gelerek muhtarların ve mahallelerin sorunlarını dinledi.

Türkiye Değişim Hareketi Arnavutköy ilçe Başkanı Mustafa Cumhur konuşmasında, Arnavutköy her ilden vatandaşın yaşadığı bir kent olması itibariyle, Türkiye’nin bir minyatürü olduğunu belirterek Türkiye’de yaşanan genel sorunların her biri Arnavutköy’de de yaşanmakta olduğuna dikkat çekti.

Cumhur, siz muhtarlar olarak halkla iç içe olduğunuz için yerel yönetimin en önemli yapı birimisiniz. Halkla iç içe olduğunuz için halkın sorunlarını en iyi bilen yöneticiler siz muhtarlardır. Bundan böyle bu sorunların çözümü için Türkiye değişim Hareketi olarak Arnavutköy’ün sorunlarını siz muhtarlarımızla beraber görüş alışverişinde bulunarak çözüm arayacağız. Türkiye Değişim Hareketi sorunu yaşayanlarla beraber çözüm üretebilecek bir harekettir. Bundan böyle düzenli bir şekilde sizleri makamınızda ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını çözmek için sizlerinde çözüm önerilerinizi de ön planda tutarak sistemli bir şekilde el ele olacağız.

Sayın Mustafa Sarıgül’de yerel yönetimin en önemli unsurlarından biri olan siz muhtarlarımıza büyük değer vermektedir. Sayın Mustafa Sarıgül sizlere selamlarını iletmemi istedi diyerek konuşmasına şu şekilde devam etti.

Türkiye Değişim Hareketi ülke sorunlarına farklı yaklaşımlarla ve denenmemiş politikalarla çözüm üretecektir. Arnavutköy’ü Şişli gibi İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri haline getirme çabasında olacağız dedi.

Türkiye Değişim Hareketi Arnavutköy ilçe Başkanı Mustafa Cumhur, bizleri kırmayıp iftar davetimize katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Ayrıca sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, geride kalan yakınlarına ise sabır diliyorum dedi.


Haber: Arif SAPMAZ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -