Ana SayfaBölgeden Haberler3.Köprü bağlantı yolları ihalesi yine ertelendi

3.Köprü bağlantı yolları ihalesi yine ertelendi

Çevre örgütleri ve meslek odalarının ağaç katliamına neden olacağı ve yeni bir rant alanı oluşturulduğu gerekçesiyle tepki gösterdiği Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü dahil) Projesi kapsamındaki bağlantı yolları ihalesi dördüncü kez ertelendi.

Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamındaki bağlantı yolları ihalesinin dördüncü kez ertelenmesine ilişkin duyurular, Resmi Gazete’de yayımlandı. Karayolları Genel Müdürlüğünün konuya ilişkin zeyilnamesine göre, Kuzey Marmara Otoyolu Projesi Kurtköy-Akyazı (bağlantı yolları dahil) ve Kınalı-Odayeri kesimine ait ihale tarihleri, gelen taleplerin değerlendirilmesi sonucunda tekliflerin hazırlanabilmesi için ek süreye ihtiyaç duyulacağı anlaşıldığından revize edildi.
Daha önce 31 Ağustos’ta yapılacağı açıklanan Kurtköy-Akyazı kesimi işine ait ihale 1 Mart 2016’da, 7 Eylül’de yapılacağı duyurulan Kınalı-Odayeri kesimi işine ait ihale ise 8 Mart 2016’da gerçekleştirilecek.
İlk önce 6 Mart’ta yapılacağı duyurulan söz konusu ihalelerin tarihi, daha sonra 6 Mayıs’a, ardından da 30 Haziran’a ertelenmişti.(haberdemi.com)

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -