Ana SayfaArnavutköy-Spor HaberleriArnavutköy Belediyesi Kick Boks Takım Turnuvada

Arnavutköy Belediyesi Kick Boks Takım Turnuvada

Arnavutköy Belediyesi Kick Boks Takımı Konyaya gidiyorArnavutköy Belediyesi Kick Boks Takımı, 30 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Kick Boks Turnuvası’na katılmak üzere Konya’ya gidecek.

Konya’da Büyükler, Gençler ve Minikler kategorilerinde yapılacak olan Türkiye Kick Boks Şampiyonası’na katılacak olan Arnavutköy Belediyesi Kick Boks Takımı gitmeden önce Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’yı makamında ziyaret etti.

Taşoluk ek hizmet binasında gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan Kick Boks Takım

Antrenörü ve Milli Sporcu Özcan Çakmakçı takım halinde başarılara imza atmak istediklerini ve bunun gerçekleşmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Ziyaret sırasında spora her zaman destek verdiklerini dile getiren Başkan Baltacı, sporculara başarılar dileyerek bölgemize yakışır madalyalarla dönmeleri temennisinde bulundu.

Konya Selçuklu Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi’nde 1500 sporcunun katılımıyla gerçekleşecek turnuvaya Arnavutköy Kick Boks Takımı tam kadro katılıyor. Arnavutköy Kick Boks Takımı yeni kurulmuş olmasına rağmen yurtiçi ve yurtdışı başarılara imza atmış sporculardan oluşuyor. Antrenör Özcan Çakmakçı’nın 91 kiloda 10 kez Türkiye şampiyonluğu, dünya ve Avrupa 3.lüğü var.

Milli Takım genç sporcularından Emrah Öğüt’ün 6 kez Türkiye Şampiyonluğu, Dünya 2.liği ve Avrupa 3.lüğü; Milli Sporcu olan Murat Sirekbasan’ın Türkiye Şampiyonluğu, Ethem Bayramoğlu’nun ise Türkiye ve İstanbul Şampiyonlukları, Ayça Yazıcı’nın Türkiye ve İstanbul Şampiyonlukları bulunuyor.

Konya Selçuklu Belediyesi Spor Salonu ve Kongre Merke’zinde 6 gün sürecek olan müsabakaları 70 hakem yönetecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -