Ana SayfaDiğerArşivArnavutköy Devlet Hastanesi Randevu Sıkıntısı

Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu Sıkıntısı

200 bin nüfuslu Arnavutköy’ün en büyük eksiğini gideren Arnavutköy Devlet Hastanesi’nden ,randevu almak isteyen vatandaşlar büyük sıkıntı yaşıyor.

İnternet randevu sistemini kullanmak isteyen vatandaşlar özellikle son günlerde ,ağ zaman aşımı veya sistemin hiç açılamması gibi  sorunlarla karşılaşıyorlar.

Saat 17:00 ‘den sonra açılması gereken sistemin bu şekilde sorun yaşatıyor olması hasta ve hasta yakınlarını da çok zor durumda bırakıyor.

Sitemize yorumlarıyla yaşadıkları sorunu dile getiren vatandaşlar ,yetkililerden konu ile ilişki bir cevap veya çözümü acilen bekliyor.

15 YORUMLAR

  1. SAĞLIK BAKANLIĞINA YAZIN HERKES YAZARSA CÖZÜM BULUNUR ELBET BUNEYA PARAYA GELDİMİ ALMAYI BİLİYORLARSA İNTERNETTİ HEP REKLAM REKLAM ARACI YAPMIŞLAR YAZALIM ARKADAŞLAR BEYAZ MASAYA ŞİKAYET EDİN LÜTFEN HASTALARIMIZ ÖLMESİN HERKEN CARE BULAMASSAK İLERDE BU OLAY KENDİMİZE DÖNER LÜTFEN

    • Bahsettiğiniz reklamlar bu sitede gördükleriniz ise şayet açıklık getirmeliyiz ki bu site devlet hastanesnin resmi sitesi değil “Arnavutköy’den Arnavutköy Haberleri” diyerek Arnavutköy’lülere haber verme misyonu edinmiş bir haber sitesidir.Reklamlar da küçük de olsa katkı sağlayarak sitenin ayakta kalmasına destek olmaktadır.

  2. ben beddua okumuycam ama gercekten randevu cok sacma olmuş tam 17:00 giriyorum siteye dahiliye bölümünden randevu almam lazım ama bölümü gözükmüyo bile bir an önce düzeltmeleri lazım…:(((

  3. yaa arkadaş randevü mu alıyoruz yoksa devletin gizli sırlarını mı isiyoruz belli değil. Alt tarafı bi tane randevü alacağız onu alamıyoruz. daha kolay bi sistem yapın en kısa zamanda

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -