Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy Has Parti 3.Bölge Adaylarıyla Buluştu

Arnavutköy Has Parti 3.Bölge Adaylarıyla Buluştu

Has Parti Arnavutköy İlçe Başkanlığı bir kahvaltı düzenleyerek 3. Bölge İstanbul Milletvekili adayları ve partililerle bir araya geldi. Daha sonra partililer ilçenin dört bir yanına dağılarak esnaf ziyaretinde bulundular.

Has Parti Arnavutköy İlçe Başkanlığı Arnavutköy Ünsal Pastanelerinde bir kahvaltılı program düzenleyerek İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayları ve partililerle bir araya geldi. Programa Has Parti Genel Başkan Yardımcısı Musa Akbal, İstanbul 3. Bölge SKM Başkanı Ali Sezai Bağce, 3. Bölge Milletvekili adayları, Has Parti İstanbul İl Başkanı Av. Abdullah Demirhan, Has Parti Arnavutköy İlçe Başkanı Haydar Yerdelen, 3. Bölge ilçe başkanları, Arnavutköy İlçe Başkan Yardımcısı Resul Kantarkıran, Gençlik Kolları Başkanı Nedim Kılıç, Parti Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

“Emeklerimizin karşılığını alacağız”

Toplantı da bir konuşma yapan İstanbul 3. Bölge SKM Başkanı Ali Sezai Bağce Arnavutköy’de ziyaret edilecek bölgeleri belirleyerek konuşmasında “Seçim çalışmalarımıza Arnavutköy’de devam ediyoruz. Arnavutköy’ün her bölgesine dağılarak esnaflarımızı tek tek ziyaret edeceğiz. İnşallah seçimden sonra bu emeklerimizin ve döktüğümüz terlerin karşılığını alacağımızı umuyorum ve ümit ediyorum.” dedi.

“Halkın Sesi Meclise”

Daha sonra bir konuşma yapan Has Parti Genel Başkan Yardımcısı Musa Akbal ise, “Arnavutköy’de zaten daha öncede bir çalışma yapılmıştı şimdi topluca bir çalışma yapacağız. Topluca yaptığımız çalışmaların neticesi hep güzel oluyor. Bugünde yapacağımız çalışmanın neticesinin güzel olacağını zannediyorum. Seçimlere 1 aydan az bir süre kaldı. Bu süre içinde parti teşkilatlarımız, üyelerimiz, milletvekili adaylarımızla halkımızın desteğini istiyoruz. Bu seçimin konusu Halkın Sesi Partisi’nin nasıl bir sonuç çıkaracağı bizim ve seçmenin gündeminde bulunan bir konudur. Bu konuda çalışmalarımızda ve bundan sonra yapacağımız çalışmalarda herkese Türkiye’nin geleceği için, Türkiye siyasetinin normalleşmesi için, Türkiyede gerçeklerin ortaya çıkmasının, gerçeklerin konuşulabilmesi için ve Halkın Sesi’nin Meclise girmesi gerekmektedir. Halkın Sesi’nin Mecliste temsil edilmesi gerekmektedir. Parolamız Halkın Sesi Meclise’dir.” dedi.

“Vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor”

Toplantı da bir konuşma yapan Has Parti Arnavutköy İlçe Başkanı Haydar Yerdelen ise sokak da Has partiye büyük ilgi olduğunu ifade ederek,”Kısa bir süre önce kurulmasına rağmen Has Partimiz kuruluşu gibi vatandaşlarımız tarafından da çok çabuk benimsenmiştir. Vatandaşlarımız Has Partiye büyük ilgi göstermektedir. Bu ilgi bize büyük cesaret veriyor. İnşallah 13 Haziran da Has Parti’yi Mecliste göreceğiz.” dedi.

Arif Sapmaz / arnavutkoyden.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -