Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy Memba'da bir ceset bulundu

Arnavutköy Memba’da bir ceset bulundu

Arnavutköy’de  vatandaşlar  tarafından ormanlık arazide bir erkek cesedi bulundu.

Şakağına isabet eden bir kurşunla öldüğü belirlenen kişinin Tuğrul Kalaycı (25) olduğu ve intihar etmiş olabileceği belirtildi.

Arnavutköy Memba Işıklar Ormanlık Alanı’na bu sabah saatlerinde mantar toplamak için giden vatandaşlar, yola yaklaşık 100 metre mesafede, çalılıkta hareketsiz yatan bir kişi olduğunu gördü. Vatandaşlar, yanına gittikleri kişinin şakağından kan sızdığını, yanında da bir tabanca bulunduğunu fark etti. Bunun üzerine hemen polise haber verildi. İhbar üzerine ormanlık alana Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı resmi ve sivil ekipler gönderildi.

Kısa süre içinde adrese gelen polisler, cesedin bulunduğu alanın çevresinde güvenlik şeridi oluşturdu. Ekipler daha sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı uzman ekiplere haber verdi. Cesedin üzerinde yapılan incelemede Tuğrul Kalaycı adına nüfus cüzdanı bulundu. Esenler’de ikamet ettiği tespit edilen Tuğrul Kalaycı’nın dün akşam saatlerinde yakın akrabalarına cep telefonuyla veda mesajı gönderdiği öğrenildi.

Olay yerinde yapılan incelemede 7.65 milimetre kalibrelik ‘Canik 55’ marka tabanca bulundu. Tuğrul Kalaycı’nın bir süre psikolojik tedavi gördüğü belirlendi.

kaynak:medya

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -