Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy Milli Eğitim Müdürlüğü yeni binasına taşınıyor

Arnavutköy Milli Eğitim Müdürlüğü yeni binasına taşınıyor

Halen Arnavutköy Kaymakamlık ve Tapunun bulunduğu binada hizmet veren Arnavutköy Milli Eğitim Müdürlüğü Kiptaş’ın yanında bulunan ve yeni yapılan İ.B.B Piri Reis İlkokulu’nun ek binasına taşınıyor.

Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Arnavutköy’ün ilçe olmasıyla birlikte Kaymakamlık binasında hizmet vermeye başlamıştı. Yeni yeri olan İ.B.B Piri Reis İlkokulu’na önümüzde ki günlerde taşınması beklenen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde bugünlerde taşınma telaşı gündemde. “L” şeklinde olan ve 3 katlı olan İ.B.B Piri Reis İlkokulu’nun bir kısmını İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kullanacak. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Şube Müdürü Fatih Deniz, “Yeni bina 3 katlı. Biz Milli Eğitim Müdürlüğü olarak binanın bir kısmını kullanacağız. Binanın diğer kısmına ise Şehit On Başı İlkokulu gelecek. Kaymakamlıkta yerimiz yetersizdi. Böylelikle daha iyi bir hizmet verme olanağı da sağlamış olacağız” diye konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Arnavutköy Kaymakamlığında boşalttığı yerlere ise Kaymakamlık birimlerinin yerleşeceği öğrenildi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -