Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy Muhtarları AK Parti İlçe Başkanı İle Buluştu

Arnavutköy Muhtarları AK Parti İlçe Başkanı İle Buluştu

Arnavutköy Köy ve Mahalle Muhtarları Dayanışma Derneği Arnavutköy Ak Parti İlçe Başkanı Ercan Üner ile bir araya gelerek ilçenin ve muhtarların sorunları hakkında görüştüler.

Arnavutköy Ünsal Pastahanesinde kahvaltılı yapılan toplantıya Arnavutköy Ak Parti İlçe Başkanı Ercan Üner Arnavutköy Muhtarlar Dernek Başkanı Hayri Pekçetin ve muhtarlar katıldı. Açılış konuşmasını yapan Arnavutköy Muhtarlar Dernek Başkanı Hayri Pekçetin, muhtarların üçüncü bölge muhtarları ile beraber bir platform kurmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Pekçetin, Dernek binasının da daha ferah ve daha merkezi bir yere taşınması gerektiğini dile getirdi. Daha sonra bir konuşma yapan Arnavutköy Ak Parti İlçe Başkanı Ercan Üner, muhtarlara her türlü desteğe hazır olduklarını ve üçüncü bölge muhtarlarıyla böyle bir organizasyon içine girerseniz destekçi oluruz dedi. Üner, dernek binasının yeri için de şunları söyledi; merkezi bir yerde boş bir kamu binamız yok olsa hemen geçmeniz için çalışma başlatırız ancak şuan da bu mümkün değil. önümüzde ki zamanlarda binalardan birisi boşalırsa o zaman merkezi bir yere geçmeniz için yardımcı oluruz dedi. Daha sonra ise Arnavutköy’e yapılacak hizmetler hakkında bilgi veren Üner, muhtarlarla teker teker özel olarak görüştü ve mahallelerindeki sprunları dinledi.

photo
photo
photo
photo
Haber : SALİH SÜTLAN

2 YORUMLAR

  1. bu haberı okuyan bır arkadaş azız başkana söylesın ınsanlık namına iş mahkemesıne baş vuracağim yada adresını bana yaz sın lütfen azız kadakal ayıp edıyorsun beni dolan dırdın sanma parayı alacagım ..

  2. Arnavutköyde beledıye başkanından cok ercanı bşk görüyoruzz..meydanlarda..soruyorum A.köyun Belediye başkanın ismini unuttum kim.neler yaparr. ne iş görür..:))))

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -