Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy Muş ve Bitlisliler Ortaklaşa Gece Yaptı

Arnavutköy Muş ve Bitlisliler Ortaklaşa Gece Yaptı

Bu sene ikinicisi yapılan Arnavutköy Festivali’nde Arnavutköy’deki derneklerin düzenlediği geceler devam ediyor.Muş ve Bitlisliler de bir araya gelerek güzel bir geceye imza attılar.

Arnavutköy Bitlisliler Dernek Başkanı Mahsun Kurşun, Muşlular Derneği ile birlikte düzenledikleri geceden dolayı Muşlular Dernek Başkanına teşekkür etti.

Bitlisliler Federasyon Başkanı H.Kerem Koçyiğit ise; “Böyle güzel toplumu bir arada görmek, böylesine güzel bir mozaiği oluşturmak, böylesine güzel mekânda ve güzel bir şekilde ağırlamak Arnavutköy Belediye Başkanımıza yakışır ve yakışanı da yapmış” dedi.

Muşlular Dernek Başkanı Murat Tekin, Uluslararası Kültür Sanat Festivali kapsamında düzenlenen Muşlular ve Bitlisliler Derneklerine olan katkısından dolayı, Arnavutköy Belediye Başkanı A.Haşim Baltacı’ya teşekkür etti.

Geceye katılan vatandaşlar söylenen türkülerle gönüllerince eğlendiler.

http://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Bitlis-Ve-Muslular-omuz-Omuza/4_800.JPGhttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Bitlis-Ve-Muslular-omuz-Omuza/1_800.JPGhttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Bitlis-Ve-Muslular-omuz-Omuza/13_800.JPGhttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Bitlis-Ve-Muslular-omuz-Omuza/14_800.JPGhttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Bitlis-Ve-Muslular-omuz-Omuza/15_800.JPGhttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Bitlis-Ve-Muslular-omuz-Omuza/17_800.JPG

 

Görsel kaynak:Arnavutköy Belediyesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -