Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy Saadet Partisi'nde Yeniden Yerdelen

Arnavutköy Saadet Partisi’nde Yeniden Yerdelen

arnavutköy saadet partisiArnavutköy Saadet Partisi İlçe Teşkilatı, 1. olağan kongresi yapıldı. Arnavutköy Tutku düğün salonunda gerçekleşen kongreye, tek listeyle girildi.


Arnavutköy Saadet Partisi 1. olağan kongresine Genel Başkan Yardımcısı Ömer Vehbi Hatipoğlu, Ahmet Ziya Balcı, Mehmet Emin Yerdelen, partinin 390 delegesi ve birçok sayıda vatandaş katıldı.

Kongrenin açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı ve adayı Mehmet Emin Yerdelen, siyasette birlik ve beraberlik içinde çalıştıklarını belirterek, “SP seçimden seçime koşan bir parti değildir. Sadece seçim zamanı halkın yanında olmaz, her zaman halkla iç içedir.
29 Mart Başkan adayımız Ahmet Ziya Balcı ve bizler mutlaka Milli Görüşü Arnavutköy’de iktidara getirmeliyiz dedik. Diğerleri bir takım yanlışlıklarla vaatlerle seçim yarışını yaparken biz haklı ve doğrunun yanında yer almayı tercih ettik. Buradan Belediye Başkanı sayın Ahmet Haşim Baltacı’ya ve yönetimine sesleniyorum Arnavutköy’ün bir an önce sorunları çözülmeli. Gerek imar, gerek trafik, gerekse alt yapı sorunlarının bir an çözmelisiniz
” dedi.

“Makam Mevkii Mühim Değil

SP Genel Başkan Yardımcısı Ömer Vehbi Hatipoğlu yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin umudu haline gelen Saadet Partisi siyasette, yeniden var olduğunu bir kez daha gösterdi” ifadelerini kullandı.  Milli Görüş kadrolarının zor günün adamı olduğunu belirten Hatipoğlu, makam ve mevki de gözü olmayan, zorluklar karşısında eğilmeyen insanlardan oluştuğunu” kaydetti.

ve Yeniden Yerdelen

Saadet Partisi Arnavutköy 1. olağan kongresine tek liste halinde girilirken 390 delege, oyları sadece Mehmet Emin Yerdelen için kullanıldı.
Mehmet Emin Yerdelen tekrar Arnavutköy Saadet Partisi İlçe Başkanı seçilerek, güven tazeledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -