Ana SayfaArnavutköy-Spor HaberleriArnavutköy Yaz Spor Okulları Kapanışı

Arnavutköy Yaz Spor Okulları Kapanışı

Arnavutköy Belediyesi’nin bu yaz sezonunda açmış olduğu spor okullarında eğitim gören öğrenciler yapılan bir şölenle sertifikalarını teslim aldı.

Arnavutköy Belediyesi’nin 2007 yılından buyana her yıl yaz ve kış sezonlarında açtığı Spor Okullarında binlerce genç spor eğitimi almaya devam ediyor. Profesyonel spor yaşamına geçişe ön ayak olan ve ondan fazla spor branşında uzman hocalardan tarafından eğitim verilen spor okullarında bu sezon muhteşem bir şölenle noktalandı.

Hasan Doğan Stadı’nda düzenlenen şölende tüm spor branşlarında eğitim alan öğrenciler okul boyunca öğrendiklerini yapmış oldukları gösterilerle katılımcılara sundu. Şölenin en ilginç anlarından birisi otizm hastası olan gençlerin yapmış olduğu gösterilerdi.  Sosyal yaşama adapte olabilmeleri için spor okullarına dahil edilen Otizm hastası gençler, çeşitli gösterilerle hiçbir şeyin imkansız olmadığını, kendilerinin de fırsat verildiğinde bir şeyler yapabileceklerini tüm katılımcılara gösterdiler.
Şölen esnasında spor okulunu başarı ile bitiren öğrencilere Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından sertifikaları teslim edildi. Ayrıca daha önceki spor okullarında öğrenci olup da profesyonel futbol liglerine transfer olan gençlere de hediyeleri takdim edildi.
Program halk oyunları gösterilerinin ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -