Ana SayfaDiğerArnavutköyden Manşet HaberlerArnavutköy'de Muhtarlıklar Telekom Bayisi Mi Oluyor?

Arnavutköy’de Muhtarlıklar Telekom Bayisi Mi Oluyor?

Arnavutköy muhtarları Türk Telekom bayiliği alarak telefon ve internete abona olmak isteyen vatandaşların abonelik işlemlerini yapabilecekler.

Sabit telefon hatlarını ve interneti daha çok yaygınlaştırmak ve daha kolay hizmet sağlamak isteyen Türk Telekom A plus bayii olan Vizyon Bilgi Teknolojileri Ltd Şti. müşterilerine daha kolay ulaşabilmek için muhtarlarla iş birliği içerisine giriyor. Arnavutköy muhtarları ile çalışarak hizmetlerini daha yaygın hale getirmek isteyen Türk Telekom A plus bayii Vizyon Bilgi Teknolojileri Ltd Şti. Marmara Bölge Sorumlusu Erhan Dik ile Arnavutköy muhtarlar dernek başkanı Hayri Pekçetin bir görüşme yaptı. Arnavutköy muhtarlar derneğinde gerçekleşen görüşme de Arnavutköy köy ve mahalle muhtarlıklarının bundan sonra abonelik işlemlerini yapabileceği ve bu işlemlerin çok basit bir şekilde gerçekleştirilebileceği vurgulandı.

İsteyen muhtar abonelik yapabilecek

Arnavutköy muhtarlar dernek başkanı Hayri Pekçetin konuyla ilgili bir açıklama yaparak isteyen muhtarların abonelik işlemleri yapabileceğini ifade etti. Pekçetin, “İletişim çağındayız ve iletişim çağının en önemli teknolojilerinden birisi de hiç kuşkusuz telefon ve internettir. Telefon ve internet sayesinde uzaklar artık yakın oldu diyebiliriz. İnternet ve telefon öyle bir hale gelmiştir ki yalnızca bir iletişim aracı değil, bir çoğumuz için günlük hayatın bir parçası olmuştur. İnternet devasa bir kütüphanedir her konuda araştırma yapabilir kitaplar ve yorumlar bulunabilir. Telefon ve internet alışveriş, bankacılık gibi bir çok alanda yaygın hale gelmiştir. Bu teknoloji yardımıyla pek çok konuyla ilgili bilgiye kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilme imkanı bulmaktayız. Telefon ve internetin hayatımız da bu kadar yer aldığı çağımız da bizde Arnavutköy’de bulunan muhtarlarımız adına böyle bir görüşme yaptık. Muhtarlarımızla yapılan toplantımızda bu konuyu kendileriyle paylaşacağım. İsteyen muhtarlarımız bundan sonra bayilik alabilecek ve abone olmak isteyen vatandaşları çok basit bir işlemle abone yapabilecekler” dedi.

arnavutkoyden.com/Arif Sapmaz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -