Ana SayfaArnavutköy'den HaberlerArnavutköy'de Sinoplular Gecesi

Arnavutköy’de Sinoplular Gecesi

Arnavutköy’de  festival nedeniyle bir gece düzenleyen Sinoplular,yerel sanatçılarla coştular.

Geceye, Arnavutköy Belediye Başkanı A.Haşim Baltacı, Belediye Başkan Yardımcıları, Ak Parti Arnavutköy İlçe Başkanı Ercan Üner, İlçe Emniyet Müdürü, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sunuculuğunu Şair Zeynel Parmaksız’ın yaptığı gecede kısa bir konuşma yapan Arnavutköy Sinoplular Platform Başkanı Ali Işıkçı, organizasyona sağladığı katkılardan dolayı Belediye Başkanı Haşim Baltacı’ya ve katılımlarından dolayı da hemşehrilerine teşekkür etti.

Sinoplular Gecesinde birlikte oldunuz ve güzel bir atmosfer oluşturdunuz diyen Başkan Baltacı; “Gurbette, kendi memleketinizin kültürüne sahip çıkarak, kendi memleketinizin sanatçılarını dinleyerek birlikteliğinizi ifade ediyorsunuz. Ayrıca Sinoplular Platform Başkanım ve Sinoplular Dernek Başkanlarımı dinlediniz demek ki birlik ve beraberliğin olduğu yerde böylesine coşkulu bir ortam oluşuyor” dedi.

Konuşma sonrasında Başkan Baltacı,  Arnavutköy Sinoplular Platform Başkanı Ali Işıkçı’ya plaket takdim etti. Dernek Başkanları da Sinoplular adına, Başkan Baltacı’ya Sinop Takası hediye etti.

Plaketlerin verilmesinin ardından sahne alan Yerel sanatçıların söylediği türkülerle oynayıp coşan Sinoplular, gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.

 

http://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Arnavtkoy-de-Sinop-Gecesi/12_800.jpg

http://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Arnavtkoy-de-Sinop-Gecesi/11_800.jpghttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Arnavtkoy-de-Sinop-Gecesi/8_800.jpghttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Arnavtkoy-de-Sinop-Gecesi/3_800.jpghttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Arnavtkoy-de-Sinop-Gecesi/2_800.jpghttp://arnavutkoy.bel.tr//Files/haberler/Arnavtkoy-de-Sinop-Gecesi/1_800.jpg

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türkanlar
- Advertisment -